Як лікувати нервовий зрив. Нервовий зрив лікування.

Нервовий зрив - це захисна реакція на психологічний перенапруження, тривалі й інтенсивні психологічні навантаження. Якщо людина підійшов до критичної точки моральної напруги, нервовий зрив для нього - позбавлення від перевантажень, своєрідна релаксація.
Вам знадобиться
 • - «Новопассит»;
 • - настоянки валеріани, пустирника, півонії.
Інструкція
1
Сльози зазвичай призводять до полегшення. Головне, щоб нервовий зрив не мав згубних наслідків. Якщо після психоемоційної розрядки полегшення не відбувається, потрібно звернутися до психотерапевта. Лікування нервових зривів - це повернення людини в нормальний психічний стан.
2
Які ж симптоми нервового зриву? Вони найрізноманітніші. Це можуть бути різкі перепади настрою - від бурхливого веселощів до ридань, розлади в роботі серця і вегетативної системи, нетипове для даної людини поведінку.
3
Людина, що пережила нервовий зрив, постійно відчуває слабкість і втому. Він надмірно гнівається та озлоблений на оточуючих. Йому здається, що всі налаштовані проти нього і намагаються його образити і нашкодити йому. До цього додаються розлади травлення і сну. Якщо ви спостерігаєте кілька цих симптомів у вашого близького, бийте на сполох!
4
Нервовий зрив - наслідок перенесеного стресу, тому відразу ж слід виключити джерело роздратування. Бажано звернутися до психолога, який виробить стратегію захисту від психологічних перевантажень і проведе необхідну терапію.
5
При нервових зриви можна приймати заспокійливі препарати - «Новопассит», настойки валеріани, пустирника, півонії. Але ці кошти допомагають не відразу. Для позитивного ефекту необхідний цілий курс лікування цими препаратами. Зазвичай результат видно тільки через тиждень.
6
Без консультації лікаря не рекомендується приймати сильні антидепресанти типу «Феназепаму». Чи не контрольоване лікування може тільки погіршити ситуацію. Також ні в якому разі не можна «заспокоюватися» алкогольними напоями.
7
У разі нервового зриву не слід замикатися в собі. Навпаки, потрібно побільше спілкуватися з людьми, гуляти на природі. Іноді просту розмову з незнайомою людиною на лавочці в парку допомагає «вилити душу» і заспокоїтися ...
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WgLQ6c1L7wY
Яким чином заспокоїти наші розхитані нерви? Найкраще про це запитати наших предків. Дамо вам кілька порад, які можуть допомогти подолати стрес і нададуть заспокійливий вплив на організм.
 1. Для початку проробляйте тридцятихвилинної прогулянку перед сном, це повинно допомогти тілу скинути напругу і розслабитися. Послухайте заспокійливу музику, яка вам подобається. Музика вас відволіче і заспокоїть нерви.
 2. Почніть частіше виходити на прогулянки на природу, з метою забути про нав'язливих думках. Повільно і глибоко дихайте. Почніть жити справжнім, забудьте про минуле. Якщо ви не зможете впоратися самі з думками про минуле, то зверніться до психологів.
 3. Як тільки відчуваєте, що зараз не стримайтеся, то повільно порахуйте до десяти, при цьому глибоко дихайте. Поговоріть самі з собою - це допоможе уникнути конфліктів і нервових зривів. Почавши говорити з собою, ні в якому разі не лайте себе - це може тільки погіршити ситуацію. Подивіться в дзеркало, заспокойтеся, посміхніться собі і скажіть кілька добрих слів - цей метод всім допомагає.
 4. Якщо все це не допоможе, то поговоріть з близькою людиною, якій ви дуже довіряєте, або зателефонуйте в службу довіри. У будь-якому випадку вам буде дуже корисно послухати поради близьких людей.
 5. Щоб заспокоїти нерви - сходіть на масаж - це позитивно вплине на тонусі ваших напружених м'язів.
 6. Постарайтеся не перенапружуватися в робочий час. Перевтома не тільки призводить до стресів, але і піддасть ваш здоровий організм хвороб, про те, щоб заспокоїти нерви не може бути й мови.
 7. Намагайтеся повністю ігнорувати невеликі неприємності, такі як втрата невеликої суми грошей, неприємності в спілкуванні з якими- або людьми, і т.д., адже вже все одно нічого не змінити, навіщо ж тоді засмучуватися?
 8. приберу в квартирі - це допоможе відволіктися від неприємностей, погасить стрес і додасть комфорт.
 9. Перестаньте контролювати дії всіх оточуючих. Розслабтеся, робіть те, що вам подобається.
 10. Будьте більш оптимістичні. Негатив і крики - негативно впливають на вас і ваш організм. Чи не дратуватися через дрібниці - не робіть з мухи слона!

Якщо нічого не допомагає, то поспіть, хоч трохи, тоді все пройде. Відпочинок дуже важливий не тільки для організму, але для нервів. Під час сну нервова система заспокоюється, все приходить в норму. Частіше посміхайтеся собі в дзеркало і людям.