Як зробити ствол бісерного дерева. Як зробити ствол для дерева з бісеру.

При створенні бісерного дерева використовуються три матеріали: власне бісер виконує функцію листя, дріт замінює гілки, а флористична стрічка - кору. Дерево виходить досить реалістичним і за формою крони, і по міцності стовбура, і за кольором.
Вам знадобиться
  • - Бісер зеленого кольору;
  • - Дріт для бісероплетіння;
  • - Флористична стрічка;
  • - Клей ПВА;
  • - Горщик для готового дерева;
  • - Кольорові камені, скляні кульки.
Інструкція
1
На самому початку роботи розріжте дріт на кілька десятків відрізків приблизно по 50 см в довжину, а бісер наберіть на середину кожного відрізка. Потім скрутіть кінці дроту, щоб зафіксувати набрані бісеріни. У вас вийшли маленькі гілочки.
2
З'єднайте гілочки попарно, схрестивши на висоті верхньої третини. Від цієї точки і нижче скрутіть їх між собою. З'єднуйте гілки плотно.Такім же чином з'єднайте гілки в групи з чотирьох-шести маленьких гілочок (тобто двох-трьох середніх), але починайте скручувати з меншої висоти.
3
Оберіть дві гілки. Одна з них буде вертикальною віссю дерева, а іншу почніть накручувати на першу, приклавши нижній кінчик трохи вище підстави. Обмотайте дріт навколо основи і розпушити. Потім примотати інші гілки, оформляючи стовбур дерева.Следуйте принципом справжнього рослини: гілки розташовані на різній висоті, мають різну довжину. Стовбур може бути прямим або зігнутим, залежно від обраної породи дерева. Примотують гілки щільно.
4
Прикрутивши все гілки, обмотайте основу флористичної стрічкою. Почніть з підстави дерева, від «кореня». Капніть трохи клею на стрічку і щільно прикладіть її до стволу.Опять придивіться до справжніх дерев: нижня частина у них більш товста. Отже, потрібно обмотувати цю частину штучного дерева кілька разів, щоб створити природний вигляд. У міру наближення до крони накручуйте стовбур більш тонким шаром стрічки, щоб дотримати пропорції.
5
Обмотайте по черзі кожну гілку. Слідкуйте, щоб через стрічку не був видний рельєф дроту (для цього і гілки накручуйте в кілька разів). Кінець стрічки намажте клеєм і щільно притисніть до дерева.
Зверніть увагу
Готове дерево поставте в горщик з гладкими кольоровими камінцями, скляними кульками або іншими декоративними елементами.