Як бути красивою під час вагітності. Як їсти менше під час вагітності.

Народження дитини - це дуже важлива подія в житті жінки. Але частина дівчат боїться, що під час вагітності краса зблякне. Дійсно, в цей час весь організм перебудовується. Однак те, як буде виглядати і відчувати себе майбутня мама, найчастіше залежить тільки від неї самої.
Інструкція
1
Якщо ви досить добре себе почуваєте під час вагітності, то все, до чого раніше звикли, намагайтеся робити. Спілкуйтеся зі своїми друзями, відпочивайте на природі, ходіть у гості, займайтеся танцями, працюйте. Запам'ятайте, що ваше становище - це далеко не хвороба. Хоча, природно, не потрібно давати надмірні фізичні навантаження своєму організму.
2
Як можна частіше перебуваєте на свіжому повітрі. Якщо ваше місце проживання - запорошений місто, який далекий від вимог екології, то намагайтеся по мірі можливості вибиратися на природу. Для прогулянок підберіть найбільш відповідну для себе одяг. Вона повинна бути зручною, не утрудняти ваших рухів. Водночас обов'язково вибирайте красиві і яскраві вбрання. Прикрашайте себе!
3
Окрему увагу приділяйте догляду за шкірою тіла та обличчя. Спробуйте використовувати різні креми і лосьйони. Однак при покупці такої продукції будьте уважні. Купуйте засоби по догляду за шкірою без біодобавок, речовин, які надають вплив на гормональний фон. В свій щоденний раціон в обов'язковому порядку включайте овочі і фрукти. Це позитивно позначиться не тільки на вашому самопочутті, а й, що не менш важливо, на зовнішньому вигляді.
4
У вагітних жінок часто виникають пігментні плями. Це говорить про явне нестачі вітаміну С. Щоб усунути цю проблему, в свій раціон введіть продукти з його вмістом. Добре допомагає і кисле молоко, яке жінки використовують як відбілюючого кошти.
5
Можуть з'являтися і вугри. В цьому випадку намагайтеся вживати якомога менше солодкого і тваринних жирів. Їжте продукти, в яких міститься вітамін В. При лущенні шкіри побалуйте себе вітаміном А. При появі целюліту ходите на масаж.
6
Розтяжки, які виникають на животі або грудей, свідчать про те, що у вас є кілька зайвих кілограмів, від яких потрібно позбутися, а також недостатньо еластична шкіра. Вживайте якомога менше солодкого і мучного. Спробуйте скористатися спеціальними засобами, що перешкоджають появі розтяжок.
7
Для того, щоб запобігти появі варикозу, а також зняти напругу в ногах, регулярно проводите контрастні ванночки для ніг. Можна спробувати використовувати спеціальні компресійні колготки, куплені в аптеці.