Як лікувати меланому.

Часто меланому називають королевою онкології. Це страшне захворювання, яке може ховатися у вашому організмі до п'ятдесяти років. Причиною його є родимки, розташовані на вашому тілі. Самостійно вилікувати меланому ви не зможете. Але допомогти лікуванню - цілком.
Інструкція
1
Візьміть листя каланхое, подрібніть і додайте рівну кількість столового оцту. Перемішайте і використовуйте як примочки. Наступного дня зробіть примочку з суміші рівної кількості оцту і гриба Пурхавка. Продовжуйте чергувати компреси до одержання ефекту.
2
Зробіть суміш з протертою моркви і соку болиголова крапчастого, узятих в рівних обсягах. Змішайте і прикладайте як примочки 3 рази на день, міняючи пов'язку.
3
Змащуйте уражені місця соком, віджатим з свіжого чистотілу. Для приготування соку використовуйте рослина повністю. У зимовий час замініть свіжий сік відваром, приготованим з чистотілу висушеного. Для цього засипте в емальовану каструльку чистотіл в кількості 3 столових ложок з гіркою. Налийте туди ж півтори склянки окропу. Укутайте каструльку ковдрою, щоб зберігалося тепло. Через 3-4 години настій буде готовий. Обмивайте уражені місця на шкірі настоєм, а потім прикладайте до них мазь. Для приготування мазі аптечний чистотіл ретельно розітріть в порошок і просійте через сито. Потім змішайте з підігрітим свинячим внутрішнім жиром або вазеліном. Використовуйте продукти в пропорції 1: 1. Нанесіть мазь на ватний тампон, бинт або чисту тканину і прібінтуйте до ураженого місця. Настій і мазь зберігайте в холодильнику.
4
Спаліть кілька березових гілок і просійте утворився попіл через сито. Змішайте попіл і березовий дьоготь в пропорції 1: 3. Протягом 10 діб змащуйте отриманої маззю місця схильні хвороби.
5
Змішайте по столовій ложці вазеліну і березового дьогтю. Змащуйте маззю уражені місця. Чи не застосовуйте при відкритій рані.
6
Прикладайте до рани 4 рази на день сільський сир з коров'ячого молока. Після того як рана очиститися і придбає рожевий колір, кілька разів на добу змащуйте меланому настоянкою болиголова. Застосовуєте акуратно, так як болиголов відноситься до отруйних рослин. Для приготування настоянки подрібнену траву залийте горілкою в пропорції 1: 4. наполягати в закритій банці впродовж 15-20 днів.
Зверніть увагу
У зв'язку з високим потенціалом злоякісності меланоми повноцінна інформація про поширеність процесу, включаючи товщину пухлини і глибину інвазії первинного вогнища, отримана ще до початку лікування, набуває найважливіше значення в диференційованому підході до вибору тактики лікування як ранніх, так і розвинених і пізніх форм меланоми. Лікування меланоми шкіри
Корисна порада
Мелані - Як вилікувати в домашніх умовах. Лікуємо Мелані. Меланома - це рак шкіри. Тому, хто страждає на меланому, треба щодня, поки рана очистилася, 5 разів на день прикладати на освіту у вигляді компресу свіжоприготовлений сир з коров'ячого молока, а ще паралельно з компресами 3-8 разів на день змащувати уражену меланомою поверхню настоянкою болиголова.