Як вставити особа в картинку. вставити в картинку особа.

Напевно ви стикалися з бажанням приміряти на себе чужу зовнішність, побачити себе або своїх друзів в образі знаменитості або героя картини часів Відродження. Фотошоп може з легкістю перетворити вас в історичного персонажа або відому особистість, якщо ви навчитеся з його допомогою вставляти особи на зображення інших людей на фотографіях і картинах. Ефект від ваших дій буде максимально реалістичний, а робота не відніме більше півгодини.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі два зображення: власне фото, з якого ви хочете взяти особа; а потім - картину, на яку ви хочете його помістити. Якщо на картині або фотографії, з якою ви будете працювати, вам не подобається наявний колір або відтінок волосся - використовуйте інструмент Dodge або Burn, за допомогою яких можна затемнити або освітлити волосся оригінального персонажа, зробивши їх більш схожими на ваші.
2
Порівняйте картину зі своєю фотографією. Якщо вони занадто сильно розрізняються по яскравості і колірної гамі, подкорректируйте їх в розділах Levels і Hue/Saturation, поки ваше обличчя на фото не стане по тону схожим на загальний тон оригінальної картини. Крім того, в коригуванні кольорів і відтінків вам допоможуть команди Color Balance і Curves.
3
Візьміть інструмент Lasso Tool і виріжте своє обличчя з фотографії. Перенесіть його на місце особи людини на картині, відкоригуйте розміри і положення за допомогою інструменту Free Transform. Положення голови, нахил і пропорції повинні відповідати загальному зображенню.
4
Візьміть м'який ластик, встановіть для нього значення прозорості не більше 50% і, збільшивши масштаб для точності, починайте прати зайве навколо свого обличчя, поки його форма не співпаде повністю з формою обличчя оригіналу, на яке ви наклали свою фотографію. Овал обличчя у вас і у оригіналу повинен стати одінаковим.Чтоби змінене фото здавалося природніше, вирізуйте особа з частиною шиї, а також при вирізанні збережіть край зачіски над чолом. Це зробить більш простим вписування вашого обличчя в чуже.
5
Щоб нове зображення виглядало ще природніше, попрацюйте з тінями. Подивіться, як на оригінальній картині на людину падає світло, і де повинні лежати тіні. На обличчі тіні легко можна зробити за допомогою інструменту Burn. Не перестарайтеся з тінню, вона повинна бути легкой.Еслі результат вас влаштовує, можете закінчувати роботу, вписування особи в картину закінчено.