Як вибрати бухгалтера.

Другий фігурою на підприємстві після керівника завжди вважався бухгалтер. Численний бухгалтерський відділ у великій будівельній компанії або бухгалтер в одній особі в маленькій торговельній фірмі - неважливо. Важливо те, що від якості роботи цих співробітників буде залежати робота підприємства в цілому. Тому вибору співробітника на посаду бухгалтера завжди приділяється особливо пильна увага.
Інструкція
1
Визначтеся, на який обсяг роботи, на яку ділянку ви хочете знайти кандидата. Як правило, у великих компаніях посадові обов'язки співробітників бухгалтерії чітко структуровані і регламентовані посадовими інструкціями. Для дрібних компаній потрібні універсальні фахівці, які будуть самостійно робити все - від первинної документації до складання і здачі балансів. Розміщуйте оголошення про вакансії з чітким назвою посади і описом обов'язків.
2
Звертайте пильну увагу на освіту претендентів на посаду бухгалтера.Пріемлемих варіантів два: бухгалтерське або економічна. Економічна освіта потребують додаткової практики людини «на землі», у відділі бухгалтерії.
3
Детально вивчайте досвід роботи претендента на посаду. Поцікавтеся, чим займалися компанії, наскільки великі були обсяги (і з точки зору фінансів, і з точки зору документообігу). Якщо ваша компанія займається оптовою торгівлею, то бухгалтер, який пропрацював у будівництві або на виробництві, зможе швидко увійти в курс справи, а от якщо вам потрібен бухгалтер на завод з виробництва автомобілів, будьте готові до того, що на входження в курс справи людині потрібно певний кількість часу. Особливо, якщо новий співробітник працював, наприклад, у сфері послуг і з виробництвом не стикався. Чи готові ви будете, як роботодавець, надати йому цей час? І ризикнете ви брати людину авансом?
4
Постарайтеся визначити особистісні якості претендента. Він співробітник-одиначка або «людина відділу»? Як вирішувалися професійні питання на попередніх місцях роботи? Чи готова людина звертатися за допомогою у вирішенні тих чи інших нюансів до колег? Якщо ви підбираєте співробітника на посаду головного бухгалтера, розпитайте його про принципи керівництва людьми, які йому притаманні. Який він керівник: авторитарний чи демократичний? Заодно зможете спрогнозувати спрацюєтеся ви з ним чи ні.
5
Перевіряйте кандидата за наданими рекомендаціями, самостійно виходите на його колишніх керівників і колег, підключайте служби безпеки компанії. Це ті зусилля, які з лишком окупляться, коли вашу компанію минуть штрафи і покарання податкових інспекцій та всі фінансові питання будуть вирішені грамотно і в строк!