Як зарядити картридж принтера.

Заправка картриджа принтера в домашніх дозволяє значно скоротити витрати на друк. Однак при цьому потрібна деяка вправність, інакше можна пошкодити картридж або зіпсувати принтер. Для заправки можна скористатися спеціальними заправними станціями або наборами.
Вам знадобиться
  • - заправляється картридж;
  • - чорнило;
  • - шприц з голкою;
Інструкція
1
Заправка картриджів принтерів різних фірм значно відрізняється. Картриджі фірми Epson являють собою звичайний резервуар із чорнилом. Сама друкуюча головка і механізм встановлені в самому принтері. Це значно полегшує процес заправки, одночасно підвищуючи ймовірність поломки, оскільки використання неякісного чорнила насамперед позначиться на друкуючому блоці.
2
Вийміть картридж із принтера і відразу ж заклейте шматочком скотчу отвір, що випускає чорнило. Далі вставте наповнений шприц з голкою в отвір на верхній стороні і повільно заливайте фарбу. Заклейте заправний отвір. Зніміть скотч і вставте картридж назад в принтер.
3
Картриджі HP мають більш складну конструкцію, в якій друкуюча головка відразу поєднана з резервуаром, що захищає принтер від неякісних чорнила. У випадку з невдалою заправкою картридж просто викидається і замінюється на новий.Достаньте картридж з принтера і введіть заповнений шприц з голкою у верхній отвір. Повільно видавіть чорнило і трохи почекайте, поки чорнило розійдуться по всій поверхні губки. Для кольорових картриджів HP DeskJet попередньо необхідно зняти верхню кришку. Під нею розташовані 3 резервуара, призначені для фарби різних кольорів. Заклейте перші два отвори, і залийте чорнило спочатку одного кольору. Потім, заклеївши інші два входи, закачайте чорнило в інший резервуар. Таким же чином заповніть картридж через третій отвір.
4
В картриджах Canon чорнило тримаються всередині окремого резервуара за допомогою губки. Вони заправляються через бічний отвір, який також служить і вентиляцією, тому заклеювати його немає необхідності. Також можна здійснювати заправку через спеціальну мембрану на дні картриджа. Досить потроху капати на неї чорнило і картридж поступово заповниться.
Зверніть увагу
Використання саморобних і неякісних чорнила може стати причиною поломки не тільки картриджа, а й усього принтера. Тому купуйте тільки спеціальну фарбу в спеціалізованих салонах.
Корисна порада
Використання заправних станцій виправдане лише в тому випадку, якщо ви здійснюєте дуже часту заправку картриджів.
Заправка картриджів увазі під собою обов'язковий розбір даного пристрою для доступу до контейнера. Чи не виконуйте дану операцію вперше на картриджах, які будете використовувати в подальшому.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - комплект для перезаправлення.
Інструкція
1
Для заправки лазерного принтера в самостійних умовах підготуйте ваше робоче місце таїмо чином, щоб вам було зручно розбирати картридж на дрібні деталі, не втративши їх. Також придбайте комплект для перезаправлення, відповідний саме вашій моделі, зазвичай вони продаються в магазинах, які обслуговують копіювальну техніку. Такі набори включають в себе змінний чіп або програматор і порошкові чорнило.
2
Вийміть картридж з принтера , після чого уважно огляньте його бічні стінки - на них повинні знаходитися кріпильні болти, які вам необхідно витягти для доступу до контейнера. Після цього акуратно витягніть пружини таким чином, щоб не втратити їх. Особливо будьте уважні з внутрішніми частинами картриджа, найкраще, складайте їх окремо в сторону на рівну поверхню, не допускайте появи на них подряпин або інших пошкоджень.
3
Вийміть контейнер. Відкрийте його і в обов'язковому порядку очистіть від залишків тонера. Найкраще промийте його водою і висушіть за допомогою фена. Також використовуйте безворсову тканину для очищення решти елементів картриджа від осіли на них залишків чорнила. Засипте тонер в картридж, але найкраще, не до кінця, особливо, якщо він стартовий. Зберіть картридж в зворотному порядку, якщо необхідно, змініть чіп на новий.
4
Якщо вам потрібно перепрограмувати старий чіп, використовуйте спеціальний програматор, що підключається до комп'ютера. Скачайте програмне забезпечення з перепрошивки вашої моделі картриджа, виконайте необхідні операції згідно вкладеної інструкції і встановіть чіп назад.
5
Закріпіть всі деталі картриджа. Злегка струсіть його з боку в бік, щоб тонер рівномірно розподілився по ширині контейнера. Встановіть його в принтер і виконайте пробний друк.
Зверніть увагу
Тонер містить отруйні речовини небезпечні для здоров'я, не допускайте його потрапляння на слизові оболонки.