Як сплести павутину.

Павутиння - унікальний матеріал, по міцності перевершує шовк. З цієї причини один час вчені намагалися налагодити масове виробництво павутини, але підприємство не увінчалося успіхом. Однак павутина, сплетена з яскравих ниток або бісеру, може стати оригінальною прикрасою інтер'єру, зокрема на вечірці, присвяченій Хелловіну.
Вам знадобиться
  • Кругла або квадратна дерев'яна рама (пяльци для вишивання або рама для картини);
  • Тонкі цвяхи і молоток;
  • Товсті різнокольорові нитки (ірис, муліне) або бісер і волосінь ( можна замінити тонким дротом);
  • Клей ПВА.
Інструкція
1
Вбийте цвяхи в квадратну рамку до середини (капелюшок не повинна потопати в дереві). Відстань визначайте самі, залежно від її розміру і власного смаку. В пяльци цвяхи забивати не потрібно: поки просто роз'єднаєте два обруча.
2
Наріжте нитки на кілька відрізків, переважаючих довжину діагоналі або діаметра на 5-7 см. Накрутите кінці ниток на цвяхи, розташовані на протилежних краях рами. В результаті всі нитки повинні перехрещуватися в центрі рами. Кожен обмотаний цвях намажте клеєм, щоб зафіксувати нітку.Прі роботі з пяльцами просто розташуйте нитки по колу на нижньому обручі, схрещуючи в центрі. Потім покладіть верхній обруч, затягніть. Розправте нитки, щоб вони були натягнуті досить сильно.
3
При роботі з бісером і квадратної рамкою спочатку закріпіть кінець волосіні або дроту на першому цвяху. Потім наберіть кількість бісерин, відповідне розмірам рамки, і прикріпіть до другого гвоздю.Прі роботі з пяльцами наберіть бісер до довжини діаметра, розташуйте на нижньому обручі і затягніть верхнім.
4
До точки схрещування ниток примотати кінець наступного нитки. Краще не обмежуйте її довжину, а Відмотуємо прямо від мотка. Намажте кінець клеєм. Почніть крутити расширяющуюся спіраль. Доходячи до чергової нитки, робіть вузлик або просто накручуйте робочої ниткою і продовжуйте плетіння. При необхідності (якщо петля або вузол ковзають) змастіть точки перетину клеєм. Дійшовши до рами, намотайте кінець на цвях або одну з ниток. Капніть трохи клею і відріжте кінчик нитки.
5
Цвяхи вбийте в раму до кінця. При бажанні покрийте її акриловою або іншою фарбою, затьмаривши залакіруйте.
Зверніть увагу
За бажанням можете сплести павутину з ниток і бісеру разом. Підбирайте один колір або поєднання кількох кольорів і відтінків.