Як вирізати фото у фотошопі. Як зробити одну картинку з декількох.

При роботі із зображеннями дуже часто потрібно вирізати якийсь об'єкт з картинки або фотографії, зробивши його самостійним малюнком. Залежно від того, наскільки точним має бути вирізування, а також залежно від вашої мети, для цього можуть застосовуватися різні способи. Розглянемо кілька методів вирізання об'єкта з фотографії в Фотошопі.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Перший метод - витяг картинки за допомогою Pen Tool або Lasso Tool. Ці інструменти працюють практично однаково. Відкрийте потрібну вам фотографію або картинку, а потім виберіть на панелі інструментів потрібний вам Pen Tool. Збільште картинку і акуратно обводьте її лініями, поки вони не замкнуться, створивши загальний контур.Откройте розділ Paths і клацніть по шляху, на якому збереглося ваше виділення, а потім натисніть Ctrl + Shift + I, щоб інвертувати виділену область. Натисніть Delete, і у вашому розпорядженні залишиться акуратно вирізаний з фону об'ект.Вирезая об'єкт за допомогою Lasso Tool, обведіть його загальною лінією без проміжних вузлів, після закінчення обведення інвертуйте зображення (Select> Inverse) і видаліть все зайве клавішею Delete.
2
Другий метод - застосування до вашої картинці фільтра Extract.Откройте меню фільтрів і натисніть Extract, після чого візьміть інструмент для обведення малюнка у вікні і обведіть по контуру те, що хочете вирізати. Потім виберіть на панелі інструментів заливку і залийте нутрощі контура яким-небудь кольором, а потім натисніть ОК.
3
Третій метод - це використання маски. Він найбільш зручний для більшості випадків і відрізняється особливою точністю і аккуратностью.Добавьте на шар з вашою картинкою маску (Add Layer Mask) і натисніть на що з'явився білий квадрат, прикріплений до зображення на значку слоя.Возьміте невелику м'яку кисть і зафарбуйте чорним все простір навколо вашого об'єкту. Це зробить області навколо вирізуваного малюнка невидимими. Якщо ви випадково зафарбували і зробили невидимою зайву область, виберіть білий колір і проявіть зафарбований елемент.
4
Четвертий метод підійде вам, якщо потрібно вирізати зображення з чіткими контурами з однотонного фону. Візьміть інструмент Magic Wand Tool і клацніть на фон навколо об'єкта, який потрібно вирізати. При контрастних контурах інструмент самостійно створить виділення, якщо воно вас влаштує і буде достатньо точним, натисніть Delete, і фон буде видалено.
Для вирізання в Adobe Photoshop присутня безліч інструментів, область застосування яких залежить від форми вирізуваного об'єкта . Приміром, вирізати телевізор набагато простіше, ніж людський силует.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в Adobe Photoshop необхідну фотографію: клікніть пункт головного меню «Файл»> «Відкрити» або використовуйте гарячі клавіші Ctrl + O. Або можна просто перетягнути фото зі стандартного провідника Windows в саму програму.
2
Якщо вирізав об'єкт має просту еліпсоїдну або правильну чотирикутну форму, то найкраще підійдуть інструменти «Прямокутна область» і «Овальна область». Щоб почати виділення, затисніть на зображенні ліву кнопку, потягніть мишу в потрібну сторону, а потім відпустіть.
3
За допомогою інструмента «Прямокутне ласо» зручно вирізати об'єкт, контури якого складаються суцільно з прямих ліній і кутів. Клікніть лівою кнопкою миші в якому-небудь місці контуру і, ставлячи точки на всіх виступах і кутах об'єкта , замкніть контур.
4
«Магнітне ласо» - хороший інструмент для виділення складних об'єктів, але у нього є один недолік, який прямо випливає з його ж гідності. Принцип роботи цього інструменту такий же, як і у «Прямокутного ласо» - точка за точкою ви огинає об'єкт і зрештою замикаєте виділення. Але ставити крапки в проблемних місцях контура зовсім не обов'язково, тому що «Магнітне ласо» вишукує їх самостійно, вам потрібно лише акуратно провести мишею поруч з цим місцем. Цей пошук здійснюється за рахунок існування колірної різниці між об'єктом і фоном (або іншим об'єктом), що межує з ним. А якщо різниці немає, то інструмент «розмагнічується» і збивається з пантелику - це і є недолік.
5
За допомогою інструмента «Швидке виділення» зручно виділяти великі площі. Затисніть ліву кнопку і переміщайте мишу в потрібну сторону - виділення послідує за курсором.
6
Завершальний штрих в вирізання об'єкта - це переміщення його в необхідне місце. Виділивши об'єкт за допомогою одного з описаних вище інструментів, виберіть інструмент «Переміщення». Затисніть ліву кнопку миші на об'єкті, перетяните куди потрібно, а потім відпустіть.
Корисна порада
Щоб скинути виділення, натисніть гарячі клавіші Ctrl + D.