Як мити горіхи. кедрові горіхи Як чистити.

В даний час почастішали випадки отруєння різними овочами, фруктами і навіть горіхами. Часом одна партія горіхів проходить довгий шлях, перш ніж опинитися на ринку або на полиці в магазині. Убезпечити себе і своїх близьких можна просто вимивши їх перед очищенням.
Інструкція
1
Багато людей помилково вважають, що мити горіхи немає необхідності, і якщо якась бруд, а то й інфекція присутня, вона не зможе проникнути всередину через шкаралупу. Задумайтесь над тим, що взявши горіх в руки, ви негайно отримаєте на них цей бруд. При подальшому відкриванні шкаралупи ви тими ж руками візьмете смачний плід. А далі те, що було на поверхні горіха, виявляється у вашому організмі. Тому ретельна обробка водою ніколи не зашкодить.
2
Ретельно промийте кожен горіх під струменем теплої води. Потім просушіть їх природним способом або в мікрохвильовій печі. Також ви можете використовувати більш надійний спосіб - обробку окропом. До того ж, ви зможете відкрити горіхи з легкістю. Для цього залийте волоські горіхи крутим окропом і залиште на 20-30 хвилин. Незважаючи на високу температуру, вода не зможе проникнути всередину.
3
Коли вода охолоне, злегка перемішайте їх у воді і вийміть. Просушіть, щоб на них не було води. Тепер ви можете бути не тільки впевнені на сто відсотків в їх безпеці, але й зможете їх легко відкрити за допомогою ножа або виделки. Це пов'язано з тим, що волокниста прошарок між шкаралупками-половинками горіха в окропі швидко розм'якшується.
4
Арахіс має другу назву - земляний горіх. І вже та обставина, що він росте в землі, повинно насторожувати, чи достатньо добре його промили. Незважаючи на те, що візуально ви не побачите частинки грунту на плодах, це не свідчить про те, що вони ідеально чисті.
5
Купуючи арахіс в шкаралупі, його досить залити окропом. Потім перемішайте горіхи за допомогою ложки і вийміть. Рівномірно розподіліть на кухонному рушнику і дайте висохнути. Цей захід дозволить убити мікроби і прибрати наліт з горіхів.
6
Лісовий горіх - фундук має досить міцну шкаралупу. Залийте горіхи окропом і залиште на 5 хвилин. Переміщайте їх і вийміть з води. Дайте просохнути.
7
Кешью продають вже очищеними від шкаралупи, оскільки субстанція, яка знаходиться відразу під шкаралупою, шкідлива для шкіри, і чистити їх досить складно. Якщо ви купуєте вже очищені горіхи, такі як кешью, волоські, арахіс, мигдаль, фісташки та ін., Їх також слід обдати окропом, а потім просушити.
8
Слід зазначити, що після обробки горіхи потрібно саме виймати з води, наприклад, за допомогою шумівки або сита. Чи не зливайте воду, оскільки частинки бруду, що осіли на дні ємності, в якій ви промиваєте горіхи, знову опиняться на них.