Як змінити контрастність на ноутбуці. настройка контрастності на ноутбуці.

Правильно налаштована контрастність монітора дозволяє покращити сприйняття зображення та передачі кольорів. Екрани у звичайних настільних систем мають для настройки відповідні клавіші безпосередньо на самому дисплеї, в той час як у ноутбуків ці кнопки відсутні.
Інструкція
1
Більшість ноутбуків має на своїй клавіатурі відповідні клавіші, які дозволяють налаштувати тільки яскравість. Однак і контрастність можна легко змінити в настройках драйвера відеокарти, вбудованої в ноутбук.Еслі в ноутбуці встановлена відеокарта від Nvidia, то контрастність дисплея можна відрегулювати за допомогою панелі управління драйвером. Для цього натисніть праву клавішу тачпада (або миші) на робочому столі і виберіть пункт "Панель управління Nvidia».
2
Перейдіть в пункт «Регулювання параметрів кольору робочого столу» за допомогою посилання в лівій частині вікна програми. Виберіть пункт «Використовувати налаштування Nvidia», після чого відрегулюйте необхідний рівень за допомогою повзунка в пункті «Контрастність».
3
Якщо в ноутбуці встановлена відеокарта від ATI, то для початку скачайте останню версію драйвера Catalyst. Він являє аналогічні функції панелі керування від Nvidia. Перейдіть на вкладку Color (колір) в лівій частині екрана програми. Налаштуйте контрастність за допомогою відповідного повзунка Contrast, після чого застосуйте зроблені настройки.
4
Для вбудованих відеокарт Intel Graphics досить вибрати в настройках драйвера пункт «Графічні характеристики" -> "Налаштування кольору», де за допомогою того ж повзунка можна буде налаштувати потрібні параметри яскравості і контрастності.
5
Щоб змінити контрастність безпосередньо при перегляді фільмів або яких-небудь зображень, можна скористатися функціями використовуєте. Наприклад, в медіаплєєре VLC доступ до таких налаштувань здійснюється через пункт Extended Settings меню «Інструменти» програми. В сторонніх програмах перегляду зображень також представлена функція налаштування параметрів відображення, яка розташована в «Опції» - «Налаштування відображення» («Налаштування зображення»).
На жаль навіть найсучасніші фотокамери не можуть передати навколишній нас світло і колір в повній мірі. З цієї причини часто доводиться користуватися графічними редакторами. З їх допомогою можна виправити недоліки фотографії, і зробити знімок значно краще і приємніше. Найпоширеніша проблема - недостатня контрастність . Але, володіючи невеликим багажем знань, можна це виправити.
Вам знадобиться
  • Фотошоп, фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в програмі Adobe Photoshop. Створіть копію шару. Ми скористаємося фільтром «Колірний контраст». Він допоможе зробити фотографію не тільки контрастніше, а й чіткіше. Клацніть по шару копії. Натисніть пункт меню «Фільтр - Інше - Колірний контраст». Виберіть необхідне значення радіуса. Для одних знімків краще підходить маленький радіус, для інших - великий. Це питання смаку. З досвідом ви самі навчитеся розуміти, яке значення стоїть виставити в тій чи іншій ситуації.
2
Після застосування фільтра шар стане каламутним і несимпатичних. Не переживайте, він проявить себе при правильному застосуванні режимів змішування шарів. Найкраще підійдуть режими «Жорсткий світло» і «Перекриття». Але все залежить від фотографії і того, що ви хочете з неї отримати. Виконайте зведення шарів і збережіть результат у форматі.jpg".
3
Це один з найпростіших і якісних способів збільшити контрастність і чіткість зображення. Ви так само можете скористатися такими інструментами корекції, як «Рівні», «Криві» і «Яскравість/Контрастність». Але ними потрібно опанувати на достатньому рівні, інакше ви ризикуєте втратити багато деталей і кольору і отримати пересвеченние місця і провали в тінях.