Як варити каву мелену в турці. Як варити каву в турці капучіно.

Одним з найстаріших способів приготування кави є його варіння в спеціальній посудині під назвою турка. Приготувати каву в турці не складно, однак цей спосіб має ряд особливостей.
Інструкція
1
Налийте в турку необхідне для приготування кількість холодної води і поставте на плиту, включивши самий повільний вогонь. Потім насипте в неї мелену каву з розрахунку в дві чайні ложки на 100 мілілітрів води. Кава необхідно насипати так, щоб він залишався на поверхні води, ні в якому разі не перемішуючись з нею. В процесі нагрівання мелену каву сам опуститься на дно і завариться максимально міцно. У холодну воду відразу можна додати невелику кількість цукру, за смаком.
2
Варіть каву на повільному вогні до тих пір, поки напій не почне закипати. Закипаючий кава почне проривати утворився на поверхні води кавовий панцир. Як тільки ви побачите перші ознаки закипання кави - негайно зніміть його з вогню. Вода, в якій заварюється кава, ніколи не повинна закипіти, так як оптимальна температура для заварювання кави - 92-94 градуси. Після зняття напою з плити, дайте йому трохи охолонути, після чого повторіть процедуру: поставте турку назад на плиту і дочекайтеся моменту закипання води, після чого відразу ж приберіть кави з вогню. Виконайте це три рази.
3
Три рази доведений до кипіння кави є повністю готовим до вживання. Після цього його можна розливати по чашках. Чашка, в якій подається кава, повинна бути добре прогріта для того, щоб напій не втратив свій смак і аромат від різкого перепаду температури. Нагріти чашку можна під струменем гарячої водопровідної води. Утворену зверху пінку можна розкласти по чашках, а потім залити її кави.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wROOltuuLQ0
Зверніть увагу
Ніколи не руйнуйте утворюється на поверхні води кавовий панцир. У процесі приготування він охороняє напій від контакту з повітрям, у результаті чого кави заварюється більш повно.
Корисна порада
Крім цукру в каву можна додати різні спеції (корицю, імбир, гвоздику). Робиться це за кілька секунд до зняття турки з вогню в останній раз.Молоко, що додається в каві, має бути добре прогріте, щоб перепад температури не був занадто різким. В ідеалі молоко повинно бути прогріте до 80-90 градусів.