Як зробити лампаду.

У багатьох будинках православних християн перед іконами можна побачити підвішену до стелі або що стоїть на підставці лампадку. Ця традиція символізує невпинну молитву Християн до Богу.Лампадка складається з посудини, гнота і перегородки для його утримування. Ви можете зробити просту лампадку самостійно.
Вам знадобиться
  • -железная банку з-під кави
  • -спеціальні ножиці по металу
  • -дерев'яний брусок
  • -фітіль
  • -ломпадное масло
Інструкція
1
Для виготовлення корпусу лампадки використовуйте порожню залізну банку з-під кави. Бажано, щоб вона була невелика по діаметру і мала подовжену форму. Спеціальними ножицями по металу зробіть часті (0,5 см.) Вертикальні прорізи у верхній третині банки.
2
Акуратно закрутіть кожну другу смужку із зовнішнього боку, щоб вийшли гарні завитки. Що залишилися незакрученние смужки обріжте по краю у формі листочків і загніть їх до поверхні банки. Тепер ви можете пофарбувати майбутню лампадку із зовнішнього боку фарбою по металу, в тому числі завитки і листочки. Бажано використовувати більш прийнятний колір, наприклад, бронзовий.
3
Щоб зробити перегородку для утримування гнота, використовуйте порожню банку з-під кави трохи більшого розміру. Вам знадобиться її денце. Щоб його вирізати, розріжте банку ножицями по металу зверху вниз навпіл. Тепер ви зможете легко вирізати денце. У центрі зробіть отвір. Для цього візьміть тонкий цвях і молоток.
4
Покладіть денце на дерев'яний брусок. Поставте цвях точно в центр і вдарте по ньому молотком. Таким чином, у вас вийде рівне тонке отвір для гніту. Щоб контролювати кількість масла в лампадці і доливати його по необхідності, не виймаючи перегородку, виріжте з чотирьох сторін невеликі трикутники. У вас повинна вийти перегородка у формі хреста і з отвором в центрі. Прикладіть перегородку до верхньої частини корпусу лампадки і загніть до поверхні банки по зовнішній стороні.
5
Тепер ви можете зняти перегородку і вставити гніт в отвір. Залийте лампадне масло в лампадку і вставте перегородку з гнітом. Запалювати лампадку ви зможете через якийсь час, потрібний для його природного змочування. Або ж ви можете занурити гніт повністю в масло.
6
Запаліть лампаду будь-яким, що не містить сірку джерелом вогню: кременевої запальничкою, свічкою, тільки - НЕ сірниками. При цьому покладіть на себе хресне знамення і скажіть: «В ім'я Отця і Сина, і Святого Духа!», А також ви можете прочитати спеціальну молитву, читану при запалюванні лампади.