Як зшити штори буф. буф на стрічці форма.

Сьогодні пропонується безліч варіантів оформлення штор з використанням самих різних стилів. Кожна з таких моделей штор дозволяє внести свою родзинку в стиль інтер'єру. Особливо оригінально виглядають штори з буфами, причому зшити такі штори можна власноруч.
Вам знадобиться
  • тканину, ножиці, вимірювальна стрічка, нитки, голки, швейна машинка, шпильки, карниз, липка стрічка, стрижень, праска, кільця.
Інструкція
1
Виміряйте висоту і ширину вікна. Побудуйте викрійку з урахуванням цих розмірів, причому, по ширині зробіть надбавку для підшивки і для кожної складки, а по довжині - для обробки верхнього краю штор і підшивки нижнього.
2
Перемалюйте викрійку на тканину. Виріжте розмічене полотнище. Підверніть бічні краї штор, сколіть їх БуЛавочка, проутюжьте, а потім прострочіть на швейній машинці.
3
З виворітного боку штори сформуйте складки, сколіть їх за допомогою булавочек, проутюжьте, а потім прострочіть.
4
На лицьову сторону верхнього краю накладіть липку стрічку, сколіть її БуЛавочка і пришити.
5
Переверніть верхній край штори на виворітну сторону, сколіть БуЛавочка і прострочіть липку стрічку по всьому її периметру.
6
Підігніть нижній край штори і прошийте його.
7
Пришийте вручну до нижнього краю штори з виворітного боку кілька кілець. Виконайте шов для куліскі, а потім у цю кулиску просмикніть стрижень.
8
Прикріпіть штору до карниза, просмикніть шнури в кільця, зав'язавши кінці в пришитих кільцях.
9
Зберіть нижню частину штори в буфи, регулюючи бажану довжину.
Зверніть увагу
Приділіть особливу увагу тому, щоб правильно зняти мірки з вікна. Якщо виміри виконані будуть некоректно, то подальше конструювання викрійки і перенесення креслення на тканину буде неправильним. В результаті пошита штора з буфами може виявитися або занадто маленькою, або великий.
Корисна порада
Буфи вийдуть красивими лише в тому випадку, якщо нижній край штори протягнути в стрижень не на всю довжину штор, а лише на певну висоту. Штори з буфами краще пошити з набивного бавовни: з цим матеріалом дуже легко працювати.