Як написати сценарій заходу.

Імпровізація буває вдалою, коли вона добре продумана. Щоб урочистий вечір або корпоратив пройшов гладко, слід заздалегідь спланувати конкурси, визначити місце музикантів, вибрати оформлення залу і придумати святкові тости. Все це має бути відображено в сценарії святкового заходи .
Інструкція
1
Обміркуйте тематику заходу. Якщо вам необхідно написати сценарій ювілею або святкового вечора, який влаштовується на честь якогось конкретного людини, необхідно зібрати про нього якомога більше інформації. Поговоріть з його родиною, друзями, колегами по роботі. З'ясуйте, де народилася людина, ким працював раніше, де любить відпочивати і яку музику слухати. Близькі знайомі можуть поділитися забавною історією з минулого, навколо якої можна побудувати дію. Якщо мова йде про корпоративному заході, слід ознайомитися з профілем роботи фірми, розглянути її продукцію. Наприклад, якщо фірма спеціалізується на авіапослуг, можна одягнути офіціантів у форму стюардес або стюартів і обумовити з запрошеною музичною групою відповідну тематику пісенного репертуару.
2
Напишіть сценарний план. У ньому ви повинні перерахувати всю послідовність подій на заході, чітко позначивши час початку і закінчення кожної дії. Це необхідно, щоб структура вийшла вивіреної і логічною. Розраховуйте час так, щоб на кожному етапі у провідних був запас в кілька хвилин на випадок непередбаченої затримки. При цьому, уникайте залишити через чур багато зайвого часу, щоб у святі не сталося «провисом».
3
Розбийте всі дію на кілька тематичних частин: вступну, головну частину і висновок. Початковий етап не повинен включати важливих подій. Продумайте вечір таким чином, щоб припозднившиеся гості могли поступово зібратися, а прийшли раніше при цьому не нудьгували. Ведучому слід безпосередньо почати вечір не раніше, ніж через 40 хвилин після офіційного часу, вказаного в запрошеннях.
4
Пропишіть подробиці. Текст, який буде вимовляти ведучий і його помічники, уявіть у формі діалогу. Якщо буде спілкування з залом, продумайте імовірну реакцію публіки. Частини програми не повинні бути надто довгими, інакше гості швидко занудьгують. Конкурси і мови краще чергувати з музичними паузами та змінами блюд за столиками.
Корисна порада
Пропишіть обов'язки кожної людини з обслуговуючого персоналу, детально вказавши, хто де повинен знаходитися і в який час.