Як видалити клей зі скла. канцелярський клей на склі.

Після зняття тонування зі стекол машини часто залишаються сліди від клею. Далеко не завжди їх можна видалити за допомогою універсальних склоочисників, і власникам автомобілів доводиться вдаватися до більш хитрим способам.
Вам знадобиться
  • Лезо для канцелярського ножа, очищувач стекол, суха ганчірка або вафельний рушник, тканину.
Інструкція
1
Накрийте обшивку двері будь-яким захисним полотном, наприклад, шматком матерії, щоб на неї не потрапило що чистить.
2
На скло, де після зняття тонировочной плівки залишився клей, нанесіть універсальний склоочисник. Зачекайте приблизно 20-30 секунд, щоб клей остаточно розм'якшився.
3
Після того як клей на склі розмокне, плавно видаліть його за допомогою леза для канцелярського ножа. Не переживайте, що ви подряпаєте скло автомобіля, так як це практично неможливо. Спеціальні леза для канцелярських ножів набагато м'якше звичайних лез.
4
Знову обробіть скло універсальним склоочисником і протріть його вафельним рушником або ганчіркою.
5
Якщо на склі ще залишилися плями клею, видаліть їх за допомогою канцелярського леза.
6
Щоб добитися ідеальної чистоти скла, нанесіть на нього склоочисник і ретельно протріть.
7
Існують і інші способи видалити клей, що залишився після тонировочной плівки. Наприклад, можна скористатися гасом, який також добре розм'якшує клей. Після цієї плями легко прибрати за допомогою скребка. Крім цього, для усунення плям використовується бензин, засоби для миття посуду, до яких додається нашатирний спирт. Якщо такий засіб наносити з розпилювача, утворюється піна, растворяющая клей. Почекавши близько десяти хвилин, ви зможете видалити піну разом з клеєм, і скло знову стане ідеально чистим.
Зверніть увагу
Набагато важче видалити зі скла канцелярський або застиглий силікатний клей: існує ймовірність пошкодити скло. Найкраще звернутися до фахівців.