Як накрутити волосся середньої довжини. Як крутити бігуді на прямих волоссі.

Кудрі сьогодні популярні як ніколи, тому дозволяють створити відсутній обсяг. Тому багато жінок віддають перевагу кучеряшки прямим волоссям. Дівчатам з хвилястими від природи волоссям, безумовно, пощастило, а от тим, у кого волосся прямі, треба їх накрутити. Власницям довгого волосся важко «утримати» накручені локони, а от якщо у вас волосся середньої довжини - це просто ідеальний варіант, і накрутити їх легше, і кучері будуть триматися довше.
Вам знадобиться
  • Насамперед, необхідно пам'ятати, що локони візуально вкорочують довжину волосся. Щоб волосся середньої довжини виглядали максимально живими, природними і пружними, оптимально вибрати зручні у використанні бігуді, які є практично безпечним засобом для завивки волосся.
Інструкція
1
Вимийте голову, а потім просушіть трохи волосся, але так щоб вони були не сухими, а вологими.
2
Нанесіть на волосся засіб для укладання. Найбільш популярне - піна для волосся. Наберіть в долоньку невелика кількість (розміром з куряче яйце) і рівномірно розподіліть по волоссю.
3
Крутити бігуді починайте з потиличної частини зверху вниз. Пасмо шириною з бігуді підніміть вгору і розчешіть.
4
На середину бігуді, допомагаючи гребінцем або великим пальцем, кладіть кінці пасма.
5
Туго накручуйте волосся на бігуді, притримуючи пальцем вже накручену частину, щоб волосся не сповзали. Але не перестарайтеся - шкіра голови натягатися не повинна.
6
Після того як пасмо повністю накручена до основи волосся, зафіксуйте її гумкою або шпилькою. У другому випадку перша шпилька кріпиться до основи накрученою пасма, а решта до інших накрученим бігуді.
7
Далі крутите бігуді по сторонах, і тільки потім тім'яну частину. Чубок крутите в останню чергу.
8
Після того як волосся повністю висохнуть, знімайте бігуді. Для прискорення процесу можна висушити голову феном, попередньо почекавши, поки волосся охолонуть, але тоді локони можуть швидко розкрутитися.
9
Через хвилин 15 розчешіть волосся, але краще просто струснути їх і зафіксувати лаком.
Зверніть увагу
Навіть якщо з першого разу у вас не вийде красиво накрутити волосся, не зневіряйтеся. Як кажуть: «справа майстра боїться». Трохи тренування - і ви станете просто фахівцем у цьому деле.Для максимальної природності зачіски чергуйте на волоссі бігуді різного діаметру.
Корисна порада
Існує кілька видів бігуді: пластмасові - найзручніші і найменше впливають на структуру волосся; гумові вимагають спеціальних навичок накручування, термобігуді і електробігуді шкідливі; бігуді-бумеранги безпечні, але вимагають певної вправності, однак потім можуть стати для вас кращим варіантом; дерев'яні бігуді після декількох застосувань «бруднять» волосся.