Як побудувати замки із сірників. Сірникову замок.

За допомогою сірників можна не тільки в будь-який момент запалити вогонь, але і скласти будиночок без клею і цвяхів. Збирати сірникові будиночки вміють багато, але деякі люди вдосконалюють свою майстерність ще більше і будують із сірників цілі замки, що викликають заздрість оточуючих.
Вам знадобиться
  • сірники
Інструкція
1
Для того щоб навчитися будувати сірникові замки, необхідно освоїти технологію з'єднання сірникових кубиків - такий кубик лежить в основі будь-якого сірникової будиночка, і є будівельним матеріалом для великого замку.
2
З'єднати кубики один з одним можна без використання клею та інших пристосувань. Перш ніж вчитися з'єднувати їх, виготовте два однакових кубика із сірників так само, як якщо б робили основу для простих сірникових будиночків. Для цього викладаємо два сірники в якості підстави, а на них - шість сірників, чергуючи головки. Поверх цих шести кладеться ще шість сірників.
3
Сірники необхідно укладати до тих пір, поки не вийде рівного квадрата. При необхідності деякі місця кубика ви можете обробити клеєм, щоб сірники утримували обсяг.
4
Зібравши два кубика однакового розміру, витягніть з кожного кубика по чотири сірники, які перебувають трохи вбік від куточків кубика. Якщо сірники не витягуються, підштовхніть їх знизу інший сірником.
5
Очистіть головки чотирьох виштовхнутих сірників від сірки за допомогою ножа, а потім, для того щоб зміцнити конструкцію, вставте в центр конструкції ще один сірник зі підчищеному голівкою. Сірники зі підчищеному сірчаними головками легше увійдуть в інший кубик, а значить, будуть міцніше триматися в ньому.
6
Щільно стисніть заготівлю, а потім зафіксуйте кріпильні сірники знизу, вставивши підпори з обрізків додаткових сірників. Це допоможе спичкам залишитися в потрібному положенні, коли ви натиснете на них другим кубиком. Надіньте на кріпильні сірники другий кубик, також стискаючи його руками, а потім перевірте, чи міцно зафіксувалися кубики між собою.
7
Якщо конструкція замку планується велика і важка, зміцните місце з'єднання деталей парою крапель клею. Виготовте потрібну кількість точно таких же кубиків, а потім з'єднайте їх в потрібному порядку, формуючи стіни і конструкцію вашого будинку із сірників.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IW3mm4DnoD8