Як встановити стилі в фотошоп.

Стилі - це зручні доповнення в програмі Adobe Photoshop, які можуть значно розширити ваші дизайнерські й оформлювальні можливості при роботі з графікою. В мережі ви можете скачати величезна кількість різноманітних стилів, підходящих для самих різних випадків і типів роботи. За допомогою стилів ви можете перетворити будь-яке зображення: зробити його золотим, срібним, вогненним або крижаним. Також за допомогою стилів можна красиво і незвично оформляти тексти: в рекламі, афішах, привітаннях і підписах до фотографій, а також в елементах дизайну для сайтів. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно встановлювати нові стилі в Фотошоп.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop. Перемістіть файл зі стилями, який ви скачали, в папку-каталог для доповнень програми. Найчастіше вона розташовується в установчому каталозі в Program Files і називається Presets.
2
Відкрийте менеджер управління доповненнями. Для цього виберіть в меню Edit пункт Preset Manager. Відкриється вікно, в якому ви зможете вибрати вид доповнень для управління і ізмененія.В списку доповнень вибирайте стилі (Styles), а потім натискайте кнопку Load, що знаходиться праворуч.
3
У вікні знайдіть каталог, в якому ви зберегли файл стилів. Виявивши потрібний файл, відзначте його і натисніть Load, після чого стилі будуть завантажені в менеджер управління, і ви зможете їх побачити у віконці попереднього перегляду. Щоб побачити усі стилі повністю, натисніть маленьку стрілочку праворуч від загального вікна перегляду.
4
Тепер перевірте, чи коректно працюють завантажені доповнення. Відкрийте яке-небудь зображення і по черзі застосуєте до нього все нові стилі. Також ви можете перевірити працездатність стилів на текстовому форматі. Не видаляйте файл зі стилями з каталогу доповнень, якщо вам буде потрібно перевстановити програму або заново завантажувати доповнення, він вам знову знадобиться.
Кожне зображення в Adobe Photoshop складається з одного або декількох шарів. Верствам можна надавати різноманітні ефекти, використовуючи настройки, які називаються стилем шару.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - файли стилів.
Інструкція
1
В меню Window («Вікно») відзначте галочкою пункт Styles («Стилі»), щоб активувати палітру шарів. Adobe Photoshop пропонує кілька готових наборів стилів. Натисніть кнопку в верхньому правому куті палітри. У випадаючому списку в нижньому розділі наведено перелік додаткових наборів.
2
Позначте будь пункт з цього списку. Програма запропонує вам зробити цей набір основним (Replace), додати його в кінець списку (Append) або скасувати дію (Cancel). Якщо ви вирішите повернути установки за замовчуванням, вибирайте команду Reset Styles («Відновити стилі ») в випадаючому меню.
3
Можна до стандартних стилям додати ваші власні, які ви скачали в інтернеті або розробили самостійно. Файли стилів мають розширення .asl. Для зручності роботи краще розміщати їх в одну папку - наприклад, в папку Styles. В інтернеті багато ресурси пропонують безкоштовно скачати нові стилі у вигляді архівів zip або rar. Помістіть скачаний архів в обрану папку і розпакуйте, використовуючи кнопку Extract.
4
У випадаючому меню вибирайте опцію Load Styles («Завантажити стилі »). За замовчуванням відкривається папка PresetStyles («НаборСтілі» в директорії Adobe Photoshop. Якщо файли стилів лежать в іншій папці, вкажіть мережевий шлях до неї і клацніть двічі по імені файлу. Після цього ви можете застосовувати нові стилі до шарів .
5
У випадаючому меню вибирайте опцію Load Styles («Завантажити стилі »). За замовчуванням відкривається папка PresetStyles («НаборСтілі») в директорії Adobe Photoshop. Якщо файли стилів лежать в іншій папці, вкажіть мережевий шлях до неї і клацніть двічі по імені файлу. Після цього ви можете застосовувати нові стилі до шарів.
6
Команду Preset Manager можна вибрати в меню Edit («Редагування»). Зі списку Preset Type («Тип набору») вибирайте пункт Styles або використовуйте клавіші Ctrl + 4. Натисніть Load і вкажіть шлях до завантажуваного файлу.