Як встановити китайську мову на комп'ютер. підтримка китайської мови на комп'ютер.

Для вивчають китайську часто необхідно встановити підтримку китайського мови на свій комп'ютер. Це добре допомагає в освоєнні ієрогліфів і відкриває можливість переглядати сайти на мові. Після установки китайської мови на комп'ютер можна без проблем навчитися набирати потрібні тексти і користуватися спеціалізованими програмами.
Вам знадобиться
  • - китайські шрифти
Інструкція
1
Встановити китайську мову на комп'ютер можна за допомогою диска Windows або за наявності інтернет. Для цього зайдіть в «Панель управління» і виберіть пункт «Мова і Регіональні стандарти».
2
Виберіть вкладку «Мови» і виділіть два пункти меню - «Встановити підтримку мов з письмом справа наліво і складним письмом» і «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами».
3
Після цього система зажадає вставити диск Windows і запустить процес установки. Далі в тій же вкладці «Мови» виберіть кнопку «Докладніше», потім «Додати ...».
4
Виберіть у спадному списку «Мова набору» пункт «Китайська (КНР), а в« Розкладка клавіатури або IME »поставте« Chinese (Simplified) ». Натисніть ОК.
5
Далі скачайте з інтернету китайські шрифти в форматі .ttf. Потім перемістіть їх у папку "C: WindowsFonts», після чого запуститься інсталятор шрифтів. Потім перезавантажте комп'ютер. Установка мови закінчена.
6
В Linux підтримка китайської мови спочатку присутня в багатьох дистрибутивах, проте іноді потрібна установка додаткових шрифтів. Для цього в менеджері пакетів Synaptic (для Ubuntu) або в пункті «Установка додатків» встановіть відповідні пакети зі шрифтами. Для традиційного набору китайських ієрогліфів в сімействі дистрибутивів Debian потрібно встановити «ttf-arphic-bkai00mp». Щоб встановити набір спрощених ієрогліфів, введіть в пошуку «ttf-arphic-gbsn00lp». Також установку можна зробити безпосередньо з Терміналу. Для цього введіть команду «apt-get install ttf-arphic-gbsn00lp && ttf-arphic-bkai00mp». Для застосування змін перезапустите X-сервер.
Корисна порада
Для Fedora шрифти встановлюються за допомогою команди «yum install ttfonts-zh_CN». Для Gentoo включення підтримки китайського можна здійснити за допомогою набору команди «emerge arphicfonts».
Якщо ви вивчаєте східні мови , зокрема, китайський, вам просто необхідно налагодити підтримку китайської мови на своєму комп'ютері. По-перше, ви зможете самостійно друкувати тексти, а по-друге, без проблем переглядати сайти на цій мові.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інсталяційний диск з Windows.
Інструкція
1
Встановіть підтримку китайської мови з інсталяційного диска Windows. Зайдіть в «Панель управління», виберіть пункт «Мова і регіональні стандарти», виберіть вкладку «Мови», встановіть прапорець «Встановити підтримку мов з листом наліво і складним письмом», а також прапорець «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфами». З'явиться вікно, яке запросить інсталяційний диск з операційною системою Windows, вставте його в привід і почнеться процес установки, який дозволить вам встановити підтримку китайської мови.
2
Змонтуйте віртуальний інсталяційний диск з операційною системою, якщо немає можливості записати диск. Для цього запустіть будь-яку програму-емулятор, скачайте образ диска і змонтуйте його. Наприклад, запустіть програму deamon tools, клацніть по значку програми в треї, виберіть опцію «Віртуальний привід», далі натисніть «Монтувати» і виберіть образ диска з операційною системою.
3
Зайдіть в «Панель управління», виберіть пункт «Мова і регіональні стандарти» і виберіть вкладку «Мови», щоб додати китайську мову в систему. Натисніть кнопку «Докладніше», далі кнопку «Додати», виберіть у табличці, яка відкрилася в полі «мову введення» - Китайський КНР, а в полі «розкладка клавіатури або метод введення» виберіть Chinese Simplified Microsoft Pinyin IME 3.0. Натисніть ОК.
4
Скачайте китайські шрифти з сайту http://www.studychinese.ru/downloads/chinese_fonts.zip, щоб налаштувати підтримку китайської мови. Розпакуйте архів, далі скопіюйте всі файли, зайдіть в папку Windows/fonts, вставте шрифти в цю папку і по черзі відкривайте. Тепер ви зможете бачити і читати ієрогліфи на комп'ютері.
5
Скачайте з сайту Microsoft архів, необхідний для установки китайської мови. Для цього клацніть по посиланню http://download.microsoft.com/download/WindowsXPEmbedded/SP1Langs/2002/N ..., також скачайте трансформ-пак, які містить необхідні для цього файли, звідси http://xpmuirus.narod. ru/files/muitrans_rus.zip. Розпакуйте вміст архіву в папку, запустіть файл miutrans_rus.cmd, цей файл справить архівування та відсортує потрібні для пакета компоненти. Після установки перезавантажте комп'ютер.