Як вставляти особа в фотошопі. Фотошоп вставити особа.

Як вчинити, якщо вам терміново потрібно замінити обличчя людей на фотографіях? Вам допоможе графічний редактор Фотошоп, за допомогою якого ви зможете реалістично вставити особа однієї людини на фото іншого. Фотошоп дозволяє добитися ідеального злиття осіб, якщо підійти до цього питання ґрунтовно і використовувати грамотно ті інструменти, які нам пропонує графічний редактор.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте дві фотографії, з яких ви будете збирати одне зображення. Підберіть фото таким чином, щоб люди на них були зображені в близьких пропорціях і масштабах, мали приблизно однаковий поворот голови і схожі колірні і світлові параметри.
2
Почніть з фото, з якого ви будете вирізати особа для подальшої вставки. Обведіть особа по контуру за допомогою інструмента Lasso Tool або Rectangular Lasso Tool. Не обов'язково, щоб в обведення потрапив весь силует особи, головне, щоб збереглася міміка і основні риси. Замкніть виділення, клацніть на нього правою кнопкою та встановіть значення Feather в 5 пікселів. Потім скопіюйте виділення на новий шар (Layer via copy).
3
Тепер відкрийте другу фотографію, на якій ви будете замінювати особу людини на новое.Создайте новий шар (Ctrl + Shift + N) і помістіть на нього вирізане обличчя з першого фото.Откройте меню Edit і виберіть пункт Free Transform. Міняйте розміри вставленого особи, щоб воно пропорційно помістилося на новому об'єкті з фотографією. Можливо, його доведеться злегка звузити, можливо - розширити або нахилити. Переконайтеся, що риси обличчя на новому вигляді виглядають реалістично і пропорційно.
4
Щоб колір і фактура шкіри у людини-оригіналу і його нового обличчя не відрізнялися один від одного, скористайтеся командами кольорокорекції і зміни яскравості. Для шару з оновленим обличчям виберіть в меню Layer пункт New Adjustment Layer, і в ньому - Hue \ Saturation. Відзначте галочкою що з'явилася напис Use Previous Layer to Create Clipping Mask і вручну подправьте параметри яскравості і насиченості квітів. Для корекції яскравості створіть новий шар і домагайтеся в ньому максимальної натуральності зображення. Ніхто не повинен здогадатися, що особа на фото належить іншій людині.
5
Внесіть останні корективи. Візьміть ластик (Eraser Tool), підберіть відповідний розмір і м'якість, а потім зітріть в області вставленого особи все зайве. Повинні залишитися тільки основні відмінні риси, форма ж голови залишається тією, на яку ви вставили новий вигляд.
6
Якщо людині на фотографії потрібно затемнити або висвітлити деякі області на обличчі, скористайтеся інструментами Burn і Dodge.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YurLgYr1Vgo
Той, хто робить перші кроки у вивчення « Фотошопа », нерідко стикається з проблемою. Є папка з зображеннями і є програма, але незрозуміло, як з'єднати одне й інше. Як вставити картинку в програму? Є кілька способів, але ми розглянемо найпростіший.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, програма Adobe Photoshop, файл із зображенням
Інструкція
1
Знайдіть ярлик програми «Фотошоп» на вашому робочому столі. Відкрийте папку, де лежить потрібне вам зображення.
2
На панелі перегляду встановіть режим «плитка» або «значки». В папці відкриються маленькі копії самих картинок.
3
Наведіть курсор на потрібне зображення і клацніть лівою кнопкою миші. Перетягніть копію картинки на ярлик програми, утримуючи кнопку миші. Випадає команда «Відкрити за допомогою Adobe Photoshop»
4
Відпускаєте кнопку миші, програма «Фотошоп» відкривається і ваша картинка вже знаходиться на основному робочому полі.