Як нафарбувати котячі очі.

Макіяж «котяче око» ще називають Cat Eyes. Його можна віднести до класичного стилю. Акцент у ньому відводиться на стрілки. Таким способом більшість великих минулого століття фарбували очі . Його вибирають багато жінок і сьогодні.
Інструкція
1
Варто відзначити, що для такого макіяжу прекрасно підходить практично будь гамма тіней. Завдяки такому широкому вибору ви можете виконати його, орієнтуючись виключно на свої переваги, колір очей, а також на те, вечірній або денний ви збираєтеся нанести мейк-ап. Однак для себе відзначте, що в якості варіанту на кожен день підійдуть пастельні матові тіні, а в якості святкового вибирайте сміливі відтінки, тіні з блискітками і перламутром.
2
Після того, як ви визначитеся з кольором, очистіть обличчя. Потім на нього нанесіть основу під макіяж, а після цього і маскує засіб. На віки необхідно нанести під тіні спеціальну базу. Весь свій повіку повністю покрийте вибраними тінями.
3
Тепер настав самий важливий момент. Їм фахівці вважають промальовування стрілок. Щоб макіяж справляв на оточуючих належний ефект, їх ви повинні зробити рівними і акуратними. Почніть всю процедуру з верхньої повіки. Ні в якому разі не зволікайте його в сторону. Через це стрілки можуть вийти кривими. Впевненим рухом руки по напряму від внутрішнього куточка ока до зовнішнього нанесіть рідку підводку. Робіть це максимально близько до лінії росту вій. У міру наближення до зовнішньої частини ока поступово товщають лінію. Коли ви дійдете до краю століття, почніть загинати її вгору.
4
Тепер так само підведіть і нижню повіку. Після цього з'єднайте обидві лінії, а ділянку шкіри між ними, зафарбуйте лайнером. Підведіть темним кольором внутрішній куточок ока. Макіяж буде виглядати скромніше, якщо стрілки зроблені тонкими.
5
Окрему увагу потрібно приділити брів. Краще, щоб їх форма була досить чіткою. Скоректуйте форму брів, воском, олівцем або ж спеціальними тінями. Це додасть їм особливу виразність. Ретельно прокрасьте вії.