Як навчитися швидко і красиво писати. Як навчитися описувати місця.

Деякі люди вважають, що авторське майстерність - це дар від природи, і люди або мають цим даром від народження, або не володіють взагалі. Але що робити тим, хто мріє навчитися писати красиві, грамотні та захоплюючі тексти, не володіючи вродженими вміннями? Насправді, кожна людина здатна навчитися оригінально писати і якісно викладати свої думки. Для того щоб надалі ваші тексти могли зацікавити потенційних читачів, дотримуйтесь простих порад.
Інструкція
1
Перша порада дуже простий - чим більше ви читаєте хороших книг, тим краще у вас буде напрацьовуватися вміння красиво, легко і чітко викладати свої думки і наділяти їх у художню форму. Більше читайте - це розширить ваш кругозір, збільшить словниковий запас, дозволить відчути різні авторські манери, що належать різним письменникам.
2
Найкраще читати класику, а також книги сучасних авторів, визнані на міжнародному рівні як зразки стилю і оригінального сюжету. Вибирайте для читання романи і повісті, написані яскравим, грамотним і стильним мовою. Чим більше ви будете читати, тим сильніше в вас буде вироблятися відчуття літературного стилю. Крім художньої, читайте наукову літературу, в якій говориться про техніку письменницької майстерності. Деякі теоретичні дані будуть дуже корисні, якщо ви сповнені рішучості навчитися красиво писати.
3
Ще одна порада полягає в тому, щоб ви якомога більше практикувалися і перед тим як почати будь-який новий текст, складали план. Завжди складайте план майбутньої публікації - це дозволить структурувати думки та ідеї, розподілити їх, відсортувати, визначити, що саме ви скажете на початку статті, а що - наприкінці. Ваш текст повинен описувати місце дії, причини цієї дії, сама дія і нарешті, його наслідки або висновки, зроблені вами.
4
Навчіться грамотно й логічно вибудовувати свої тексти - тільки тоді вони будуть красивими і цікавими. Не відхилятися від основної теми, про яку пишете, а також не перестарайтеся зі складними термінами і довгими реченнями. Пишіть лаконічно і намагайтеся говорити тільки про головне, обходячи другорядні й неважливі моменти.
5
Прагніть домогтися максимальної змістовності і завершеності при невеликому обсязі готової статті - сучасні читачі віддають перевагу стислість і не люблять витрачати багато часу на читання тих чи інших текстів.
6
Слідкуйте за чистотою мови. Не використовуйте в текстах просторечной і лайливої лексики, пишіть стилістично правильно, дотримуйтесь правил граматики та орфографії. Утримуйте в тексті відсторонену авторську позицію, але при цьому не виділяйте власну думку як єдину істину, не намагайтеся повчати або засуджувати читачів, а також уникайте грубощів. Текст повинен бути красивим, ввічливим і простим, що привертає увагу будь-якої людини.
7
Уникайте надмірного повторення вигуків і займенника «Я», а також тавтології. Щоб в тексті не було повторюваних слів (тавтології), шукайте словами синоніми і будуйте пропозиції без повторень. І нарешті, для того щоб навчання було ефективним, регулярно практикуйтеся - заведіть блог і постійно публікуйте в ньому нові замітки, спілкуючись з читачами і спостерігаючи за їхньою реакцією на ваші тексти.