Як відокремити зображення від фону. Як вставити зображення в фотошопі.

Замінити невдалий фон на фотографії будь-яким іншим, помістивши зображення будь-якої людини на берег моря, в тропічний ліс або на вулиці європейського міста, зовсім нескладно. Відокремити зображення від фону за допомогою Фотошопа можна кількома різними способами. Кожен з цих способів підходить для різних фотографій, і ви можете вибрати найбільш відповідний варіант для кожного конкретного випадку.
Інструкція
1
Найпростіше для відділення зображення від фону скористатися інструментом «Чарівна паличка» (Magic Wand). Цей метод, крім простоти, має ряд недоліків - він працює коректно тільки в тому випадку, якщо зображення має чіткі і контрастні краю по відношенню до однорідного і не строкатого фону.
2
Завантажте фотографію в Фотошопі і продублюйте основний шар, або розблокуйте його, клікнувши двічі на піктограму з замочком. На панелі інструментів виберіть «Чарівну паличку» з параметром «Додавання до виділеної області» та клікніть в будь-якому місці фону. Фон зникне, а на фотографії залишиться тільки потрібний вам об'єкт. Якщо на фотографії залишаться деякі фрагменти фону, клікніть на них окремо або зітріть їх м'яким ластиком.
3
Також ви можете видалити фон за допомогою інструменту Eyedropper Tool або піпетки. Для цього виберіть інструмент піпетки на панелі управління і клікніть на будь-яке місце фону, так само як ви робили в попередньому способі.
4
Після цього відкрийте меню колірного діапазону і налаштуйте діапазон у вікні,, зрушуючи бігунок і домагаючись того, щоб силует людини, яку потрібно вирізати з фону, став повністю білим, без темних плям. Натисніть ОК, і фон буде видалений.
5
Часто користувачі Фотошопа видаляють фон за допомогою інструменту Lasso Tool. Для того щоб застосувати цей інструмент до зображення, виберіть на панелі інструментів пункт Magnetic Lasso Tool (магнітне ласо), клікніть лівою кнопкою миші на будь-якій точці на кордоні силуету, який потрібно вирізати і потім починайте акуратно тягнути лінію по контуру силуету.
6
Лінія буде притягатися до контуру сама, а вам потрібно буде тільки час від часу фіксувати її, клікаючи на деяких особливо складних місцях контура.
7
Коли виділення буде зроблено, клікніть на ньому правою клавішею миші та виберіть опцію Layer via cut. Зображення людини перейде на новий шар, а шар з фоном ви можете видалити.
При створенні колажів дуже часто доводиться відокремлювати об'єкт від фону. Для того щоб виконати цю операцію, об'єкт треба виділити. Графічний редактор Photoshop надає багаті можливості для вирішення цього завдання.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор "Photoshop"
  • Зображення, на якому потрібно відокремити об'єкт від фону
Інструкція
1
Відкрийте зображення в "Photoshop". Для цього в меню "File" ("Файл") виберіть пункт "Open" («Відкрити») або використовуйте «гарячі клавіші» "Ctrl + O".
2
В палітрі "Tools" («Інструменти») виберіть інструмент "Brush Tool" («Кисть») або скористайтеся клавішею "В".
3
Перейдіть в режим "Quick Mask" («Швидка маска»). Для цього клацніть по правому з двох прямокутників в нижній частині палітри "Tools" («Інструменти») або натисніть клавішу "Q".
4
Зафарбуйте об'єкт, який потрібно відокремити від фону, затиснувши ліву кнопку миші. При роботі в режимі «Швидкої маски» зафарбовувати області стають червоними. Краю виділяється об'єкта досить зручно обводити пензлем з жорсткістю близько 70%. Центральну частину об'єкта зафарбовуйте пензлем з жорсткістю 100%. Дрібні деталі зображення зручніше обводити пензлем малого діаметру. Параметри пензля можна налаштовувати в процесі роботи. Це робиться в панелі "Brush" («Кисть»), яка знаходиться вгорі вікна програми під головним меню. У інструменту "Brush" («Кисть») є два параметри: "Master Diameter" («Діаметр») і "Hardness" («Жорсткість»). Обидва параметра можна налаштувати, пересуваючи повзунки або вводячи числові значення параметрів в поля над повзунками.
5
Вийдіть з режиму «Швидка маска». Для цього натисніть лівий прямокутник внизу палітри "Tools" («Інструменти») або клавішу "Q".
6
Інвертуйте створене виділення. Для цього в меню "Select" ("Виділення") виберіть пункт "Inverse" («Інвертувати») або скористайтеся гарячими клавішами "Shift + Ctrl + I".
7
Зробіть зображення шаром. У палітрі "Layers" («Шари») наведіть покажчик курсору на єдиний наявний шар, клацніть правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть "Layer from background" («Шар з фону»).
8
Створіть маску шару. Клацніть по кнопці "Add layer mask" («Додати маску шару»). Об'єкт відділений від фону.
Зверніть увагу
При спробі коригувати маску шару на зображенні можуть з'явитися чорні або білі сліди від кисті. Це означає, що замість роботи з маскою ви працюєте з самим зображенням. Скасуйте невдалі дії через палітру "History" («Історія»), клацніть по прямокутнику маски в палітрі "Шари" і продовжуйте роботу з маскою.
Корисна порада
Може виявитися, що частина об'єкта зникла разом з фоном. Це можна поправити. Клацніть по прямокутнику маски в палітрі "Шари", виберіть інструмент «Пензель» і зафарбуйте частини об'єкта, які зникли, а повинні бути видні, білим кольором. Вони з'являться на зображенні. Якщо ж на зображенні з'явилися частині фону, працюючи з маскою, зафарбовуйте їх чорним кольором.