Як вибрати фасад кухні. Як зробити дерев'яний фасад.

У наші дні, на відміну від часів загального дефіциту, коли брали будь-які меблі, незалежно від її зовнішнього вигляду і матеріалу, проблемою стає не стільки пошук кухонного гарнітура, скільки вибір з величезної безлічі варіантів. Як вибрати фасад кухні, відповідний саме вашому інтер'єру?
Інструкція
1
При виборі стилю, кольору, матеріалу меблів згадайте про інтер'єр вашої кухні. Погодьтеся, що кухня в стилі хай-тек буде виглядати дуже дивно на тлі шпалер в квіточку або дорогий італійської кахельної плитки. Меблі для кухні відноситься до предметів інтер'єру, в яких дуже сильна традиція. Тому найпопулярнішими фасадами залишаються дерев'яні і «під дерево».
2
Поза всяким сумнівом, фасади з масиву дерева виглядають дорого і розкішно. Їх виготовляють з ясена, берези, горіха або дуба, покривають лаком або обробляють спеціальними просоченнями, тому фактура деревини володіє особливою глибиною і красою. Дерев'яні фасади додають кухні солідний, класичний вид, однак вони вимагають і особливого простору. На маленькій кухні такі меблі виглядає инородно.
3
Інший популярний матеріал - МДФ. Фасади з нього, вкриті ламінованою плівкою являють собою компроміс між якістю і ціною. Крім класичної обробки «під дерево» виробники пропонують абсолютно всю палітру фактур і забарвлень, яка здатна задовольнити будь-який смак. Ще однією перевагою таких фасадів є те, що за допомогою МДФ можна виготовляти криволінійні поверхні.
4
Але і в цьому випадку, потрібно знаходити певний компроміс між матеріалами, так як блискучі, металізовані поверхні впишуться не в кожен інтер'єр. Тому вам доведеться робити під них і всю обробку кухні.
5
У фасадів з пластика, мабуть, лише тільки дві переваги: прийнятна ціна і зручність прибирання. Однак вони виглядатимуть більш доречно, ніж дорога дерев'яні меблі в інтер'єрі в стилі хай-тек.
6
Ще один дуже цікавий, але, мабуть, самий витратний варіант фасадів для кухні з алюмінієвого профілю. В металевих рамках розташовують фасади з масиву дерева, МДФ, ротанга, скла і т.д.
7
Визначаючись з інтер'єром кухні і вибравши, відповідно, матеріал для фасаду, врахуйте, що меблі для кухні прослужить вам не один сезон, тому постарайтеся створити такий інтер'єр, щоб вам було тут завжди комфортно і затишно.