Як намалювати волошки.

Нейл-арт або дизайн нігтів сьогодні дуже популярний серед маси дівчат і жінок - всі хочуть відзначитися красою та вишуканістю манікюру, вибираючи самі різні малюнки для нанесення на нігті. Підкреслити красу і жіночність в манікюрі можуть витончені волошки , які ви зможете намалювати на нігтях власними руками, не вдаючись до послуг спеціального майстра.
Інструкція
1
Перед тим як розписувати нігті, зробіть звичайний манікюр, готуючи нігті до обробки. Потім покрийте нігті лаком відповідного кольору - наприклад, блакитним, створюючи основу для майбутнього малюнка.
2
Тепер візьміть тонку голку або паличку і вмочаючи її кінчик в білий лак для нігтів, нанесіть на ніготь кілька білих точок, формуючи вигнуту лінію. Потім умочіть кінчик голки в синій лак і нанесіть кілька синіх точок між білими крапками.
3
Приділіть увагу центру нігтя - зробіть на центральній частині акцент, наприклад, за допомогою синього лаку з блискітками. Тепер однотонним лаком іншого кольору нанесіть між центральними білими крапками кілька нових крапель лаку, при цьому не зачіпаючи сині точки і крапельки, нанесені раніше.
4
Тонким кінцем голки проведіть по діагоналі через весь ніготь, залишаючи точки недоторканими, дві тонкі лінії. Синім лаком намітьте пелюстки волошки, намалювавши навколо центру нігтя подовжені крапельки.
5
У центральну точку приклейте блискучу блакитну або синю стразу, а потім виділіть куточки нігтя сріблястим лаком. Для того щоб розпис на нігті була довговічніші, покрийте висохлий візерунок прозорим лаком-закріплювачем.
6
Точно таким же способом розпишіть всі інші нігті на лівій і правій руці. І покрийте їх також закріплювачем поверх готового малюнка.