Як вибрати маслини.

Маслини або точніше - оливки чорного кольору давно перестали бути екзотикою на нашому столі. Однак для того, щоб не зазнати розчарування, відкривши баночку з маслинами, підійдіть до їх вибору максимально відповідально.
Вам знадобиться
  • - увага;
Інструкція
1
Вибираємо сорт і виробника маслінОсновнимі постачальниками маслин і оливок є Греція, Італія та Іспанія. Однак можна зустріти маслини, вироблені в Чилі, Тунісі, Ізраїлі та Аргентіне.Самий дорогий сорт маслин - елітні грецькі оливки, мариновані в оливковій олії. Для цих сортів маслин характерна товста м'якоть, насичений смак і невелика, легко відділяється кісточка.
2
Зверніть увагу на термін годностіМасліни, приготовлені традиційним способом, зберігаються не більше шести місяців. Якщо на тарі зазначено більш тривалий термін придатності, значить, при виготовленні маслин використовувалися консерванти, наприклад, молочна кислота (Е-270). Ці консерванти збільшують термін придатності до 3 років, але можуть негативно позначитися на смакових якостях продукту.
3
Дивимося на таруВ продажу зустрічаються маслини як в жерстяній тарі, так і в скляній. Бляшана тара дешевша і не пропускає сонячне світло. Зате скляна дозволяє візуально оцінити розмір маслин. Крім того, скло не вступає в реакцію з продуктом. Зверніть увагу: якщо маринад мутний і абсолютно непрозорий, продукт, швидше за все, неякісний.
4
Як вибрати маслини - оцінюємо калібрЕслі перед вами якісний продукт, на тарі обов'язково зазначений калібр - скільки маслин йде на один кілограм. Чим менше калібр, тим крупніше маслини. Стандарт від 80 маслин до 320. Зазвичай вказується максимальний розкид, наприклад 120/150. Якщо розкид занадто великий, значить, у банку замаринована разносортіца.
5
Якого кольору повинні бути масліниСпелие маслини, дозрілі до чорного кольору природним шляхом, для консервації не годяться. Їх використовують для виготовлення оливкової олії. Чорний колір консервованих маслин виходить в результаті попередньої обробки. Однак не варто лякатися незвичайного відтінку маслин. Залежно від сорту, ступеня зрілості і місця зростання колір маслин варіює від рожевого до темно-фіолетового.
6
Ціна вопросаВибірая маслини, постарайтеся не скупитися. Якісні плоди збираються вручну, процес їх приготування займає багато часу, тому маслини, приготовані за традиційною рецептурою, не можуть коштувати дешево.
Зверніть увагу
Маслини з кісточками більш соковиті
Корисна порада
Зверніть увагу на склад маринаду - кількість оливкової олії повинно бути не менше 50%.
Оливки давно перестали бути для нас дивиною. Представлені на магазинних полицях баночки вражають різноманітністю. І зрозуміло, що заплутатися в такому достатку дуже легко. Спробуємо розібратися, які оливки варто купувати, а які - ні.
Інструкція
1
Так як свіжі оливки неїстівні через гіркоту, то в наші магазини вони надходять в консервованому вигляді. В процесі обробки оливки маринують, солять, заправляють різними начинками - перцем, лимонами, анчоусами.
2
Звичайно ж, головною ознакою незаперечної якості оливок є однаковий розмір і гладка поверхня плодів. Уважно подивіться, щоб в баночці не було рваних плодів. Тому купуйте оливи тільки в скляних банках, де можна розглянути кожен плід.
3
Якщо ви купуєте оливки з кісточками, зверніть увагу на те, що м'якоть плоду повинна бути значно більше кісточки. Саме такі оливи вважаються найсмачнішими.
4
На упаковці має бути вказаний калібр плодів. Це - показник розміру оливок. Калібр складається з двох тризначних чисел, які відзначені на упаковці через косу риску. Вони означають мінімальну та максимальну кількість плодів на кілограм сухої ваги. Пам'ятайте, що чим менше ці числа, тим крупніше оливки. Так, оливи середнього розміру повинні мати маркування 180/220. У разі, якщо розрив між цими цифрами великий, то це може означати, що всередині плоди різних розмірів. Тим, хто стежить за фігурою, необхідно знати, що великі оливки дуже калорійні.
5
Обов'язково зверніть увагу на термін придатності продукту. Оливки натуральної консервації можуть зберігатися не довше шести місяців.
6
Ознайомтеся зі складом продукту, який повинен бути зазначений на упаковці. Якщо в складі присутні показники з буквою Е, то це говорить про присутність в продукті консервантів, які шкідливі для здоров'я.
7
Як і будь-які делікатеси, традиційно приготовані оливки не можуть коштувати дешево. Адже оливки збирають вручну і дуже довго готують.
Корисна порада
В оливках містяться близько ста активних речовин (серед них переважають вітаміни Е, А і С) .Вещества, що містяться в оливках, роблять благотворний вплив на роботу шлунка і підшлункової залози. Також вони допомагають роботі печінки і серцево-судинної системи. Крім того, вони очищають організм від шлаків і токсінов.Самимі кращими вважаються оливки, приготовані за особливим рецептом. Після збору стиглі плоди піддаються в'яленню на сонці в морській солі, потім їх закочують в банки і заливають оливковою олією. Подають ці оливи з сиром і вином.