Як написати заяву-претензію. заяву претензія до адміністрації.

Заява-претензія - це письмовий документ, який складається споживачем (наприклад, покупцем) і відправляється виробнику товару, до якого є претензії, або до керівника торгової точки, де був придбаний неякісний товар. Незважаючи на те, що заява-претензія вважається документом довільного зразка, в його заповненні варто дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Напишіть в шапці листа, кому ви направляєте претензію. Бажано вказати ПІБ та посада керівника, а також назва організації, її юридична адреса. Якщо ж ці дані вам не відомі, пишіть просто слово "Претензія", без вступної частини.
2
У діловому стилі, без вживання знеціненої лексики і бажано без зайвих емоцій, опишіть ситуацію. Обов'язково вказуйте факти. Наприклад: "Такого-то числа в вашому магазині я придбав такий-то товар за такою-то ціною". Викладіть, чим саме товар вас не влаштував.
3
Після опису проблеми з товаром пошліться на Закон про захист прав споживачів. Як правило, в заяві-претензії вказується стаття 29 цього закону, в якій йдеться про право споживача розірвати договір купівлі-продажу або надання послуг.
4
Завершіть заяву своїми вимогами, наприклад: "Прошу повернути мені сплачені за договором купівлі-продажу гроші у розмірі такої-то суми". Якщо ви маєте намір відстоювати свої права в суді, напишіть про це, щоб потенційний відповідач був попереджений.
5
Прикладіть до заяви-претензії всі наявні у вас документи, що стосуються справи. Наприклад, гарантійний талон, касовий чек, договір купівлі-продажу. Використовуйте копії, оригінали залиште у себе.
6
В кінці листа вкажіть свої реквізити: ПІБ, контактний телефон. Підпишіть заяву-претензію кульковою ручкою, і зробіть дві копії. На одному екземплярі попросіть розписатися тієї людини, яка буде приймати у вас претензію. Збережіть підписану заяву до подальших розглядів.