Як фарбувати брови і вії.

Багатьох жінок не влаштовує природний колір вій і брів, особливо влітку, коли під дією яскравого сонця вони вигорають. Дуже ефективний і простий спосіб впоратися з цією проблемою - скористатися спеціальною фарбою.
Інструкція
1
Вибирати фарбу для брів і вій краще якісну, відомих марок. Від дешевих і сумнівних засобів краще відмовитися, тому що їх використання може бути небезпечним для очей. Фарбу, призначену для фарбування волосся, для вій і брів використовувати не можна.
2
Якщо ви вперше користуєтеся фарбою певної фірми, то обов'язково зробіть тест, щоб дізнатися, чи не виникне алергічна реакція на компоненти засобу. Для цього підготуйте фарбу по інструкції і нанесіть невелику кількість на зап'ясті. Потримайте хвилин 10 і змийте. Якщо протягом доби не проявляться ознаки алергії або подразнення, фарбу можна сміливо використовувати.
3
Для змішування фарби і окислювача не можна використовувати металеві ємності. Для цього підійде кераміка. Зазвичай в набір для фарбування кладуть спеціальні пластмасові лопатки для перемішування. Помістіть в ємність необхідну кількість окислювача і фарби, дотримуючись інструкції. Після змішування необхідно почекати кілька хвилин.
4
Перед фарбуванням потрібно підготувати брови і вії. Необхідно вмитися, щоб змити всю косметику і шкірний жир. Область навколо брів потрібно акуратно за допомогою ватної палички змастити жирним кремом так, щоб не потрапити на забарвлювані волоски. Для зручності фарбування вій під очі кладуть змочені у воді аплікатори, які зазвичай є в наборах для фарбування.
5
Наносити фарбу потрібно густо, використовуючи спеціальну щіточку. Намагайтеся не потрапити на шкіру. Якщо це все-таки відбулося, то акуратно приберіть надлишки фарби за допомогою ватної палички. Фарбу зазвичай тримають 10-15 хвилин, потрібно слідувати рекомендаціям в інструкції. Видаляють її за допомогою ватного диска, а залишки змивають теплою водою.
6
Сучасні виробники випускають різні кольори фарби для брів і вій, але найбільш поширені - чорна і коричнева. Слід зазначити, що світловолосим жінкам, у яких від природи неяскраві брови, використовувати чорну фарбу не варто, це буде виглядати неприродно. Краще віддати перевагу коричневий колір, і для початку спробувати потримати фарбу трохи менше, ніж радять в інструкції.