Як зробити ходулі. Як зробити нeбольшіе ходулі.схема.

Кілька років тому ходулі були улюбленою розвагою дітей різного віку - майже кожна дитина вмів ходити на ходулях, виготовити які можна за пару годин в домашній майстерні. Сьогодні популярність ходулів поступово сходить нанівець, але ви можете повернути її, виготовивши ходулі для себе або своїх дітей і навчившись на них ходити.
Вам знадобиться
  • - 2 бруса,
  • - 2 дошки,
  • - болти, гайки, шайби.
Інструкція
1
Заготовте матеріали для ходулів - вам знадобляться два бруса 50х50 мм в перетині і близько 2 метрів завдовжки, з міцного дерева без сучків і тріщин, а також дві невеликі дошки довжиною 60 см і в перетині рівних 50х100 мм. Для привинчивания кріплень вам знадобляться чотири болта, гайки і шайби.
2
Обробіть бруси і підготуйте їх до роботи - відшліфуйте і покрийте будь просоченням по дереву. Візьміть дошку довжиною 60 см і, попередньо завдавши на неї лінію під кутом 45 градусів, розпиляєте її по цій лінії на дві рівні частини.
3
Спили зашліфуйте наждачним папером. Після цього відзначте на кожному з двометрових брусків точку в 30 см над землею - ця точка буде місцем кріплення упорів для ніг. Якщо ви ніколи не ходили на ходулях, висоти в 30 см буде достатньо для того щоб навчитися ходьбі.
4
Просвердлите в кожному брусі по два отвори, а потім прикрутіть двома болтами до кожного брусу опорний брусок. Довгою стороною брусок повинен прилягати до основного брусу, а скошена сторона повинна бути зовні і внизу.
5
З кожного боку надіньте на болт широкі і міцні металеві шайби, а для регулювання кріплення використовуйте гайки з вушками, які можна легко розкрутити і закрутити власними руками, без використання гайкового ключа.
6
Прикрутите опори на обидва бруса на однаковій висоті, а потім спробуйте встати на ходулі і зробити кілька кроків. Коли ви навчитеся ходити на невеликій висоті, ви можете просвердлити нові отвори в брусах і підняти опори вище.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Sm2pHm5KAVE
Домашня майстерня - відмінне зручне рішення для тих, хто не уявляє свого життя без майстерності та ручної роботи. Ітина професіонал своєї справи мріє про свою власну домашній майстерні, де він би міг усамітнитися і зайняти своєю улюбленою справою без сторонніх очей і зайвого шуму. Для цього, звичайно ж, краще всього мати окреме приміщення неподалік власного будинку.
Інструкція
1
Оберіть у дворі майданчик, яку можна буде використовувати під майстерню. Для цього найкраще підійде таке місце, яке не буде постійно муляти очі близьким людям і сусідам. Як правило, домашню майстерню будують за самим будинком або в якості прибудови до нього.
2
Розмітьте обрану для будівництва площадку за допомогою невеликих кілочків і розмічального шнура. Підготуйте землю на розміченій площі для укладання фундаменту. Для цього необхідно викопати невеликий котлован глибиною приблизно 70-80 см.
3
Змішайте будівельний бетон з битою цеглою і щебенем. Ретельно перемішайте зазначені матеріали. Залийте отриману суміш у свій котлован і дочекайтеся повного його висихання. Це може зайняти кілька діб. Перевірте, щоб фундамент був твердим. Перевіряти слід тоді, коли колір бетону стане світло-сірим з темного, практично чорного, яким проводилася заливка.
4
Перейдіть до укладання багатошарового статі. Перший шар - це пісок, товщиною близько 10 см, сильно утрамбований. Другий шар - це толь (спеціальний настил з дерев'яних дощок) або ж бетон. При цьому пам'ятайте, що бетонна підлога більш холодний, ніж дощатий, але найбільш універсальний і довговічний.
5
Зведіть навколо своєї статі стіни майстерні. Не забувайте при цьому про дверної та віконні прорізи. Зробити стіни можна з цегли або блоків. Для цього встановіть з внутрішньої сторони стін додаткові несучі стовпи по всіх кутках і кілька проміжних. Знайте, такі стовпи в подальшому в уже готової майстерні завжди можна використовувати в якості основи для кріплення стінних стелажів, які, наприклад, можуть застосовуватися для зберігання інструменту.
6
Перейдіть до зведення даху після того, як стіни будуть готові. Для цього закріпіть на стелі потрібну кількість дерев'яних балок і покладіть на них шифер, черепицю або інший покрівельний матеріал.
7
Обшийте з внутрішньої сторони по необхідності дах і стіни дерев'яними дошками. Встановіть двері і вікна, проведіть електрику, внесіть необхідне обладнання та інструмент і можете приступати до роботи, власна домашня майстерня готова.
Зверніть увагу
Домашня майстерня може бути і без стін, якщо майстер бажає працювати на природі. У цьому випадку проводяться всі дії в тій же послідовності, виключаючи тільки кладку стін з цегли та встановлення вікон і дверей.