Як намалювати ноти.

Фраза «намалювати ноти » цілком відповідає художньої красі музичної мови, але не їх функціональному призначенню. Як і всі музичний твір, ноти пишуть. Система їх записи складна і залежить, зокрема, від інструменту, для якого вони призначаються.
Інструкція
1
Нота пишеться в прив'язці до нотного стану і ключу, що стоїть на ньому. Інакше кажучи, перш ніж малювати або писати ноти, напишіть ключ.Скріпічний ключ почніть писати з точки на другий знизу лінійці. Відзначте її олівцем і зупиніть руку. Потім проведіть округлу лінію до середньої лінійки і зійдіть вниз, до першої. Знову підніміться, торкніться другий зверху лінійки. Поки у вас вийшла спіраль.Пересекіте другу зверху лінійку зігнутої вправо лінією і дійдіть до точки приблизно на 3-5 мм вище стана. Тепер накресліть пряму лінію до такої ж точки знизу від нотного стану і зробіть невелике закруглення. Скрипковий ключ готовий.
2
Басовий ключ дещо простіше: від другої зверху лінійки (аналогічно почніть від точки) підніміться до першої, провівши плавну лінію. Потім накресліть вигнуту вправо лінію вниз, до нижньої лінійки. Трохи правіше, вище і нижче другої зверху лінійки, намалюйте дві точки, одну під іншою.
3
Самі ноти пишуться як маленькі гуртки, зафарбовані або незафарбовані, залежно від тривалості. У кожному разі починайте писати ноту трохи правіше, ніж хочете розташувати. Якщо нота розташовується на лінійці, наприклад, нота «сіль» першою в скрипковому ключі, пишеться так, щоб нижня півкуля досягало середини відстані між першою і другою лінійками, а верхнє - середини між другою і третьою. Підвищуючи ноту, звертайте увагу, щоб кружок зберігав такі ж пропорції, як нота «сіль». Гуртки нот між лінійками мають діаметр, що дорівнює відстані меду двома сусідніми лінійками.
4
Гуртки цілих і половинних нот НЕ закрашуються. Але половинні, на відміну від цілих, мають штиль - вертикальну паличку, спрямовану вгору або вниз від ноти. Штилі нот, розташованих нижче середньої лінійки, спрямовані вгору і розташовуються праворуч від гуртка. Штилі нот від третьої лінійки і вище спрямовані вниз і пишуться зліва від гуртка.
5
Четвертна нота теж має штиль, але гурток у неї зафарбований. Розташування штилю відповідає розташуванню у половінок.Восьмая нота, крім штилю, має ребро - одинарний завиток або горизонтальну лінію (в залежності від розташування). Ребра шістнадцятих нот схожі подвійний завиток або подвійну горизонтальну лінію. У міру зменшення тривалості кількість ліній збільшується.