Як розвести муміє.

Мумие - це гірський бальзам, який має унікальні цілющі властивості. Він використовується для лікування найрізноманітніших захворювань з найдавніших часів, описаний в старовинних медичних трактатах Тибету та Індії. Монголії та Середньої Азії. Як приймати цей засіб? Робити це можна різними способами.
Інструкція
1
Водний розчин муміє. Налийте в мензурку 400 мл теплої води і насипте 5 г порошку муміє. Перемішайте і залиште настоюватися. Через 1,5-2 години процідіть і додайте ще трохи води, довівши остаточний обсяг до 500 мл. Якщо порошок якісний, розчин вийде прозорим, практично без осаду. Зберігають його в холодильнику не більше 15 діб.
2
спиртоводного настоянка муміє. Подрібніть 10 г муміє, залийте 70 мл 20% -ного етилового спирту. Наполягайте 7 діб при кімнатній температурі, 2 рази на день помішуючи. Потім процідіть, додайте до осаду 30 мл спирту, залиште настоюватися ще на 3 доби. Через 12 годин треба розчин ще раз перемішати і процідити. Потім змішайте обидві рідини, на добу поставте в прохолодне місце, процідіть, долийте спирт до досягнення обсягу 100 мл. Отримана настоянка повинна бути жовто-коричневої, з характерним запахом і пекучим смаком.
3
Водно-гліцериновий розчин муміє. Покладіть 10 г муміє в колбочку. Приготуйте суміш з рівних частин дистильованої води і гліцерину, залийте 200 мл цього розчину муміє і кип'ятіть 30 хвилин. Потім поставте на добу в прохолодне місце. Коли на дно осяде нерозчинна маса, злийте рідину, все процідіть і долийте до обсягу 200 мл суміш води і гліцерину (1: 1). Вийде темно-коричневий солодкуватий розчин із запахом муміє.
4
Мазі з мумійо. Додайте до 5 г порошку муміє кілька крапель дистильованої води, щоб вийшла кашка. Змішайте її з 45 г жирової основи або звичайного вазеліну. Мазь повинна бути сірувато-чорній, однорідною, без крупинок.
Зверніть увагу
Приймати муміє всередину найкраще рано вранці або на ніч, через 3 години після їжі. Дозування - 100-200 г за один раз, не більше 500 г за добу. Найпоширеніша схема прийому - 2-3 рази на добу, за 30 хвилин до їжі. Протягом 10-12 днів. Потім - перерва на 10 днів і повторення курсу.
Мумие є унікальним лікувальним засобом, яке відоме людству вже протягом трьох тисяч років. Про корисні властивості цього чудодійного гірського бальзаму згадував ще давньогрецький філософ Аристотель.
У наш час багато людей ставляться з підозрою до традиційної медицини, вважаючи за краще використовувати для свого лікування стародавні народні методи. Прихильники альтернативних методів лікування не залишають без уваги і муміє - унікальний природний продукт, походження якого ще не до кінця ізучено.Муміе може послужити основою для багатьох лікарських засобів, які народні цілителі використовують для лікування десятків різних захворювань. Дані кошти використовуються у вигляді водних розчинів, спиртових настоянок, водно-гліцеринових розчинів і мазей.

Водний розчин

Для того щоб приготувати лікувальний розчин, треба розчинити в 400 мл теплої води 5 грамів муміє. В якості ємності для цих цілей можна використовувати мензурку.После того як мумійо настоїться, а займає цей процес не більше двох годин, розчин слід процідити через марлю і довести його обсяг до 500 мл. Водний розчин можна використовувати для компресів і натирань при радикулітах, виразках, опіках, переломах.

Настоянка

При приготуванні спиртової настоянки необхідно подрібнити 10 грамів муміє і залити отриману субстанцію 70 мл спиртового розчину міцністю не більше 20% .Настойку слід витримати при кімнатній температурі протягом семи діб, періодично помішуючи, потім процідити і додати до утворився осадку 30 мл спирту. Через три доби слід ще раз процідити, змішати обидві рідини і довести обсяг спирту до 100 грамів. Використовувати спиртову настоянку можна як компрес при пошкодженнях м'яких тканин.

Водно-гліцериновий розчин

Для того щоб приготувати цей засіб, необхідно розмішати дві рівні частини води і гліцерину (200 мл) і залити сумішшю 10 грамів муміє. Наполягати розчин потрібно в прохолодному місці протягом доби. Після того, як розчин настоїться, його слід ретельно процідити і довести обсяг до 200 мл, використовуючи воду і гліцерин в пропорції один до одного. Водно-гліцериновий розчин рекомендовано використовувати для лікування гаймориту.

Мазь

Для приготування мазі необхідно ретельно розмішати 5 грамів муміє в малій кількості кип'яченої води (не більше однієї чайної ложки). Після досягнення однорідної консистенції, вийшла суміш потрібно розмішати з будь-яким денним або нічним кремом для шкіри і настояти протягом 15 хвилин. Використовувати дану мазь можна жінкам при розтяжках шкіри, що з'явилися в наслідок вагітності.