Як зробити електронну адресу. Як можна зробити електронну пошту.

Без електронної пошти та її зручностей складно уявити сучасного інтернет-користувача. Пошта є дуже важливим сервісом, що забезпечує надійну і швидку зв'язок між людьми по всьому світу, тому, якщо у вас до сих пір немає електронної пошти, якнайскоріше займіться її створенням.
Інструкція
1
Дізнайтеся у свого інтернет-провайдера, чи надає він вам безкоштовну електронну пошту на власному сервері. Якщо така послуга є, ви можете зареєструвати поштову скриньку на сервері свого провайдера. Правда, такі ящики, як правило, мають істотний недолік - вони обмежені за обсягом вхідних і вихідних повідомлень і не можуть вміщати більше 10-20 мб. Ви можете зареєструвати ящик на сторонньому сервері, який буде також безкоштовним, але в якому буде набагато більше переваг.
2
Найчастіше для створення електронної пошти використовуються популярні сервера gmail.com, mail.ru, rambler.ru, yandex.ru і другіе.Вибірая сервер для свого майбутнього поштової адреси, стежте за зручністю інтерфейсу, стабільністю роботи, обсягом наданого простору, а також якістю антиспаму. Mail.ru популярний і простий у використанні, але в ньому досить слабкий антиспам, і вам доведеться самостійно вичищати спам і рекламу зі своєї скриньки повідомлень. Сервіс Gmail.com надає високоякісний зв'язок, дає безліч можливостей для інтерактивного спілкування в режимі чату і Google Talk, а також надає користувачеві необмежений простір пошти - від 7 гб.
3
Виберіть сервіс, на якому ви хочете отримати електронну адресу, і почніть процес реєстрації. Вкажіть свої персональні дані (як мінімум, справжнє ім'я) і уважно поставтеся до вибору логіна для ящика. Цей логін стане вашим електронним адресом, і ви будете використовувати його, щоб увійти в пошту. Придумайте досить короткий, добре запам'ятовується і індивідуальний логін, який складається лише з латинських букв, чисел від 0 до 9 і знаків підкреслення.
4
Далі введіть пароль для доступу в поштовий ящик. Пароль повинен бути досить складним і різноманітним, щоб запобігти злому пошти зловмисниками. Створюйте паролі не коротші 6 символів і використовуйте різні латинські букви і цифри в різному регістрі. Не створюйте паролі, що складаються з вашого дня народження або перших букв алфавіту.
5
Деякі поштові ящики просять задати контрольне запитання і відповідь для майбутнього відновлення поштової скриньки. Напишіть питання, відповідь на який можете знати тільки ви.
6
Завершіть реєстрацію і спробуйте увійти в свій новий поштовий ящик, використовуючи логін і пароль. Щоб написати повідомлення, виберіть кнопку «Написати новий лист», введіть в адресний рядок поштову адресу свого співрозмовника, напишіть потрібний текст і натисніть кнопку відправки.