Як пофарбувати брови.

Брови можуть стати найвиразнішою частиною обличчя, надати йому характер і настрій. І жінки часто засмучуються, якщо брови недостатньо яскраві від природи або вигоріли на сонці. Звичайно, можна підфарбовувати їх олівцем, тінями або тушшю, але хочеться адже мати гарні брови і виходячи їх ванній, а влітку це часто взагалі незручно - косметика «пливе», і доводиться кілька разів за день підправляти її. Тут може допомогти фарбування брів.
Інструкція
1
Якщо ви володарка світлих брів і бажаєте їх зробити більш темними, то спробуйте використовувати спеціальну фарбу, призначену для брів і вій. Звичайна фарба для волосся не підійде. Не шкодуйте грошей на дорогу фарбу - не варто експериментувати зі своєю зовнішністю, особливо якщо це стосується особи. Навіть дорогий засіб буде служити вам довго, адже його потрібно зовсім небагато - не більше двох міліметрів, видавлених з тюбика. Зберігайте фарбу в холодильнику, тоді вона не зіпсується.
2
Фарба для брів і вій випускається зазвичай трьох кольорів - чорного, коричневого та сірого. Чорний більше підходить дівчатам-брюнеткам, шатенкам і рудим - коричневий, а сірий - блондинкам. Можна також спробувати змішати фарбу для додання більш природного ефекту, наприклад, чорну з коричневою або з сіркою.
3
Зазвичай в набір входить тюбик фарби, маленька мисочка для змішування складу, пензлик або лопаточка, що проявляє емульсія. Дотримуючись інструкції, змішайте фарбу і емульсію безпосередньо перед фарбуванням. Зазвичай потрібно видавити приблизно два міліметри фарби і додати сім-вісім крапель перекису водню, змішавши всі чистої лопаткою.
4
Перед тим як фарбувати брови, очистіть обличчя від косметики, і нанесіть ватною паличкою навколо брів жирний крем. Він охоронить шкіру від мимовільного попадання фарби.
5
Після цього нанесіть приготований склад на брови, намагаючись, щоб фарба потрапляла в основному на волоски. Залиште на десять хвилин.
6
Після фарбування ретельно зітріть фарбу сухим ватним диском. Потім промийте достатньою кількістю теплої води. Якщо засіб все-таки потрапило на шкіру і офарбило її, то намажте на забарвлене місце крем і дайте вбратися. Через деякий час протріть, шкіра повинна очиститися.