Як вилікувати лімфовузли на шиї. антибіотик для лікування лімфовузлів.

Запалення лімфатичних вузлів на шиї може свідчити про запальних процесах глотки, мигдалин, вух, голови і спостерігатися при звичайній застуді. Не завжди набряклість і біль сходять з лимф одразу ж після одужання, в деяких випадках неприємні симптоми продовжують турбувати. При сильному збільшенні лимф слід негайно звернутися до лікарні. Щоб зняти запальний процес в домашніх умовах, достатньо провести ряд процедур, які принесуть полегшення.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - сіль;
  • - мазь «Зірочка»;
  • - сечогінні засоби.
Інструкція
1
Прийом антибіотиків - важливий етап в лікування захворювань лімфовузлів. Без цього обійтися практично неможливо, та й одночасно можна вилікувати причину запального процесу (горло, простуду і ін.). Але купити потрібні саме вам антибіотики нереально без спеціального рецепта, тому сходіть до терапевта, а заодно вас огляне лікар. Приймайте антибіотики до повного одужання, але пам'ятайте, що набряклість лимф не завжди проходить моментально.
2
Робіть прогрівання шиї. Для цієї мети нагрійте поварену сіль на сковороді або в духовці, зсипте її в шкарпетку або загорніть в шаль і тримайте компрес близько 40-120 хвилин. Але з прогреванием потрібно бути гранично обережним, якщо в лімфовузлах є гній, то він може прорватися і викликати серйозні ускладнення. Найкраще зробити УЗД, перш ніж приступати до таких процедур.
3
Щоб зняти набряклість, змащуйте область лімфатичних вузлів зірочкою (мазь). Вона не тільки стимулюватиме відтік рідини з тканин, але й надавати прогріває дію і сприяти одужанню. Це засіб ви зможете купити в будь-якій аптеці.
4
Приймайте легкі сечогінні препарати, наприклад, урологічні збори. У період хвороби скупчується багато рідини в організмі, а через це процес одужання затягується. Можете купити лімфодренаж - спеціальний комплекс трав. Вони надають протимікробну дію, знімають набряклість з лімфатичних вузлів і поліпшують загальний стан.
5
Якщо поліпшення так і не спостерігаються, знову сходіть в лікарню. Іноді доводиться проводити хірургічне втручання, щоб вивести гній. Але це крайній захід, лікарі найчастіше дотримуються консервативного лікування, ніж хірургічного. Коли запалюються лімфи, перш за все, потрібно шукати причину, а вже потім займатися лікуванням.