Як лікувати чиряк на оці. на оці починається чиряк.

Напевно, немає таких людей, у яких ніколи не схоплювався б ячмінь або чиряк на оку. Ця проблема вимагає негайного звернення до офтальмолога. Свій стан можна також спробувати полегшити народними способами.
Інструкція
1
Насамперед, відмовтеся від будь-яких косметичних процедур, не наносите макіяж і не користуйтеся контактними лінзами, поки не завершите лікування.
2
Поширений спосіб лікування - докласти зварене яйце - можна трохи вдосконалити. Прикладайте що-небудь тепле, не обов'язково яйце. Це прискорить розрив гнійника.
3
Скористайтеся традиційним засобом для лікування проблем з очима - спить чаєм. Якнайчастіше акуратно протирайте очей змоченим в чаї ватним тампоном. Можна також промивати хворе місце тампоном, змоченим в борної кислоти.
4
Деякі раджу жувати суцвіття пижма. Використовуйте по нескольку штук і запивайте холодною водою. Робіть так кілька разів на день.
5
Добре допомагають компреси з календули. В окріп засипте 2 столові ложки сухих суцвіть календули і настоюйте близько півгодини. Змочуючи ватяні диски настоєм, обробляйте очей або залишайте на 10 хвилин лежати на оці.
6
Схожим дією володіють компреси з алое. Щоб його приготувати, подрібніть один лист алое, змішайте кашку зі склянкою холодної води і залиште на кілька годин. Таким настоєм змочуйте марлеві серветки і прикладайте до ока.
7
Заваріть лавровий лист з розрахунку 5 штук на чверть склянки окропу. Цей розчин потрібно пити кілька разів на день.
8
Надає лікувальну дію і таке неприємне ліки, як протирання хворого ока розрізаної часточкою часнику.
9
Можна застосовувати для лікування бузок. Для лікування використовуйте листя бузку. Обполосніть листя теплою водою, подрібніть все листя, крім одного. Кашку помістіть на цілий аркуш і тримайте на хворому оці максимально можливий час. Повторюйте до 7 разів на день.
10
Застосовуйте для лікування очанку. Спробуйте закопувати краплі з неї або ж приготуйте примочку. Складіть суміш з рівних часток сухої трави очанки і квіток ромашки. На 10 хвилин залийте окропом. Акуратно завертайте отриману кашку в марлеву серветку і прикладайте до хворого ока в гарячому вигляді.
11
Проварите м'якуш батона в молоці (з розрахунку на 200 г молока 100 г хліба) і умішайте в хлібну суміш 1 чайну ложку подрібненого листя подорожника. Перешкодьте отриману суміш на марлеві серветки і акуратно прикладайте до ока.