Як замазати подряпину на машині. Як закрити подряпину на авто підручними засобами.

Подряпини на машині - це звичайна справа для будь-якого автолюбителя. Вони можуть з'явитися навіть в зовсім нешкідливих ситуаціях. Ремонт таких дефектів в автосервісах дорогий, тому спробуємо провести його самостійно.
Інструкція
1
Уважно подивіться на подряпину: якщо вона неглибока і зачепила тільки фарбу до грунтовки, то використовуйте поліроль. Для поліпшення ефекту перед поліруванням нанесіть спеціальну пасту, яка називається «Антіцарапін», на пошкоджену ділянку, дочекайтеся її висихання, а потім відполіруйте дане місце.
2
Придбайте спеціальний тюбик для видалення подряпин, який з вигляду схожий на звичайний клей-олівець. Таким засобом замажте не тільки подряпини, але і невеликі потертості на кузові машини. Пам'ятайте, що у нього є один істотний недолік - він досить нестійкий, тому протримається короткий час. Повторіть процедуру через деякий час, як побачите що це необхідно. Для поліпшення його властивостей перед кожним нанесенням ретельно знежирте поверхню.
3
Купіть спеціальні пензлики, які відмінно маскують всі подряпини на кузові. Даний продукт чимось нагадує туш для вій. Пам'ятайте, що повторне його нанесення не представляється можливим, тому що фарба всередині тюбика швидко висихає після його відкриття. Однак достоїнствами такого виду ремонту подряпин є те, що їм можна замазати досить глибокі дефекти, і в фарбі міститься скловолокно, тому попередня грунтовка не потрібно.
4
Замажте подряпину за допомогою балончика з фарбою, ретельно підберіть колір в тон автомобіля. Даним способом можна ремонтувати і глибокі подряпини. Попередньо зробіть ретельне знежирення поверхні. Після цього зашкурьте місце, де є подряпина, і нанесіть антикорозійну ґрунтовку. Почекайте деякий час, щоб цей склад підсох. Потім нанесіть фарбу на ремонтованих поверхню, дочекайтеся її висихання, і повторіть операцію. Шарів може бути декілька, це залежить від глибини подряпини.