Як написати свій логін. Який можна написати логін.

Якщо ви активний користувач інтернету, то рано чи пізно перед вами постане питання реєстрації на якому-небудь мережевому ресурсі, будь то інформаційний сервіс, соціальна мережа, форум або файловий обмінник. Обов'язковою умовою створення облікового запису є написання логіна . Для того щоб підібрати оригінальний і в той же час зручний логін, важливо слідувати декільком рекомендаціям.
Інструкція
1
Ваш логін повинен бути унікальним, щоб підкреслити ваші індивідуальність і значимість. У той же час він повинен бути звучним і добре запам'ятовуватися. Не створюйте типових логінів кшталт "kisa333" або "irina88" - користувачів з такими логінами і так достатньо.
2
Підібрати логін можна, просто комбінуючи своє ім'я та прізвище. Наприклад, на початку або в кінці прізвища можна написати першу букву імені. Логін "kshepeleva" або "volkov-v" буде оригінальним і простим для запам'ятовування.
3
Якщо ви хочете додати до логіну цифри, то краще використовувати дату вашого народження або ваш номер телефону. Наприклад, "stanislav1984" або "irishka-8826". Також підійдуть дні народження родичів і друзів, пам'ятні дати та ювілеї або числа, з якими у вас щось пов'язано.
4
Для того щоб логін виглядав більш офіційно, ви можете написати його з великої літери, так як ви зазвичай пишете ваше ім'я та прізвище. Хоча у таких логінів є серйозний недолік: не всі сайти в інтернеті розпізнають шрифт з верхнім регістром, тому при введенні логіна, що починається з великої літери, може виникнути помилка. Якщо у вас не виходить увійти на сайт, спробуйте написати логін, використовуючи тільки малі літери.
5
Створити логін можна, просто скопіювавши адресу вашої електронної пошти. У цьому випадку вам не доведеться запам'ятовувати зайву інформацію, хоча такий логін навряд чи буде вважатися оригінальним.
Корисна порада
У більшості випадків для написання логіна можна використовувати тільки латинські літери. Кириличний шрифт може відображатися некоректно.