Як отримати живу воду.

Вже давно відомо, що пити водопровідну воду не тільки не корисно, але й шкідливо. Хоча фільтр для води став важливим атрибутом міського жителя, її очищення - ще не останній етап на шляху перетворення води з мертвої в живу. За великим рахунком, будь-яка природна вода (з чистого струмка або водойми, джерельна, дощова) - це жива вода. Чисті струмки і водойми ще збереглися в глибині сибірської тайги. Однак і в міських умовах можна отримати живу воду, яка буде очищати організм, а також позбавить від багатьох хвороб при тривалому застосуванні.
Інструкція
1
Як стверджують вчені, найкорисніша вода (яка в народі називається живою) має структуровану структуру. У чому переваги і відміну структурованої води від звичайної? По-перше, вода з кристалічною структурою виводить шлаки і токсини з організму людини, очищає кожну клітинку тіла. Унікальні властивості такої води пояснюються її високими проникаючими властивостями. По-друге, як довели вчені, людина, що вживає структуровану воду, рідше хворіє. Діти-алергіки відчувають помітне полегшення, а у дорослих нормалізується артеріальний тиск. Щоб створити такий еліксир здоров'я, молодості і краси, потрібно повернути відфільтрованої воді її природну кристалічну структуру. А для цього існують прості, але дуже дієві способи.
2
Повернути воді її природну структуру можна кількома способами. Один з них - це заморожування. У цьому випадку виходять з того, що жива вода - це тала вода, яка виходить з льоду і снігу. Таку можна отримати, використовуючи технологію самої природи. Це один з найбільш трудомістких способів, але, з іншого боку, вода і морозилка є в кожній родині, а це означає, що кожен має можливість приготувати живу воду.
3
Спочатку пропустіть воду через будь-який фільтр, потім помістіть її в морозостійку посуд. Взимку воду можна просто винести на мороз, а влітку - поставити в морозилку. Через деякий час на поверхні води утворюється перша крижана кірка, її слід зняти. Після цього дочекайтеся, коли замерзне ще дві третини води, пробийте невеликий отвір і через нього злийте незамерзаючих рідину. Тепер разморозьте крижинку і насолоджуйтеся чистою живою водою. Слід пам'ятати, що талу структуровану воду небажано кип'ятити, заморожувати та довгостроково зберігати.
4
Корисно випивати вранці натще склянку холодної талої води замість звичної гуртки чаю або кави. Вся рідина, яка випита вранці, виводиться з організму, очищаючи його. У той час, як рідина, випита ввечері, залишається в організмі, викликаючи набряки. Що стосується кип'яченої води, її організм не засвоює. Якщо ви хочете прокип'ятити воду, доведіть чайник до початку кипіння (коли з'являються маленькі бульбашки) і відразу ж вимкніть його. У склянку холодної талої води за смаком можна додати 1 ст. ложку меду, лимонного соку або яблучного оцту, це додатково стимулює організм, додасть бадьорість і більш високу працездатність.
5
Інший вид живої води - магнітна. Вченими давно доведено, що вона володіє особливою проникністю крізь мембрани клітин, сильну бактерицидну ефектом, стимулює імунітет і покращує обмін речовин, а також очищає судини від чужорідних білків і холестеринових бляшок. Щоб омагнитить звичайну питну воду, вам знадобиться спеціальна магнітна воронка або насадка на кран. У багатьох випадках виробники додають до складу фільтра для води магніт. Про це можна дізнатися на етикетці для фільтра, де обов'язково вказується ця інформація. Цілющі властивості магнітної води зберігаються протягом одного дня.
6
Ще один хороший спосіб оживити воду - настояти її з кремнієм, який можна купити в будь-якій аптеці. Для цього на 3 літри води покладіть 3-5 камінців чорного кремнію, накрийте ємність з водою марлею залиште настоюватися дві доби. Потім акуратно перелийте воду в іншу ємність, при цьому не вливаючи 2-3 см рідини на дні посудини, тому кремінь облягає шкідливі хімічні елементи і мікроорганізми. Отримана вода буде насичена кремнієм. Як відомо, цей мікроелемент дуже важливий для повноцінного функціонування людського організму.
7
Далі отриману кремнієву воду можна поліпшити методом заморожування, описаним вище. Заморожувати її краще в неметалевої ємності, наприклад, пластикової чи ударопрочной скляному посуді. Коли лід розтане - вийде та сама жива вода. Отримання її - справа клопітна, але воно варте того. Зберігати кремнієву воду потрібно не більше 6-7 годин.
8
Здатність унікального каменю - шунгита - структурувати воду відома з ще з давніх пір. Він збирає на своїй поверхні до 95% різних забруднювачів, видаляє важкі метали з води, виводить колоїдне залізо водопровідних труб, діоксини, феноли, пестициди, нітрати, нітрити, яйця гельмінтів і багато інших бактерії і віруси. Воду після очищення шунгитом можна кип'ятити, тому на ній можна заварювати чай або готувати їжу.
9
Перед використанням кілька хвилин ретельно промийте камені шунгита. Потім покласти його на дно ємності з водою і залиште на три доби. Час від часу потрібно знімати з'являється білий наліт на шунгіті, а приблизно 1 раз на 6 місяців замінювати камені новими. Шунгітную вода володіє ефективністю і в косметологічних цілях, тому вона захищає шкіру від вільних радикалів і передчасного старіння.
Вода може бути живою і мертвою. Для того щоб таку отримати, зовсім не обов'язково вирушати в казку. Досить провести електроліз тієї води, що є в будинку, за допомогою спеціального приладу. Пристрій для приготування живої та мертвої води досить просто зробити самому в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - банку літрова скляна;
  • - дві пластини-електроди з алюмінію;
  • - внутрішній посудину-стакан, виконаний з брезенту;
  • - діод ( Д231) і ізольовані проводи;
  • - лакмусові смужки.
Інструкція
1
Візьміть літрову скляну банку. Це буде безпосередньо корпус приладу. Переконайтеся, що скло без тріщин і сколів. Підшукайте щільну неметалеву кришку. На цій кришці закріпіть електроди. Якщо пластмаса м'яка, встановіть на неї невелику прокладку з оргскла.
2
Зробіть електрично-проникний судину. Можна зшити посудину у вигляді мішка з брезентового полотна або використовувати як основу брезентовий шланг (відрізавши шматок потрібної величини). У першому випадку зшийте з шматка брезенту мішечок розмірами 60 х 140 мм. У другому випадку доведеться зашити дно склянки.
3
Виріжте електроди з алюмінієвої пластини. Розміри пластин - 40х140х2 мм. На пластинах спочатку відзначте, яка з них буде «плюсом» і яка «мінусом», щоб їх не переплутати. Ці пластини змонтуйте на пластиковій кришці на відстані 40 мм один від одного. Підключіть діод, проводи й вилку на 220В.
4
Зберіть кришку з електродами і діодом за схемою. Пам'ятайте: дроти потрібно брати ізольовані. У банку наберіть звичайної водопровідної води таким чином, щоб її верхній рівень не доходив до кришки. Встановіть на банці кришку так, щоб позитивно заряджена пластина виявилася в брезентовому мішку.
5
Акуратно підключіть прилад з водою до електричного струму. Будьте гранично обережні, не проводите ніяких маніпуляцій з банкою, поки йде процес. Дайте реакції електролізу пройти протягом не менше 10-15 хв. Вимкніть прилад. Вода в банку повинна нагрітися до температури приблизно 40 градусів. Відключіть прилад від електромережі. Зніміть кришку. У брезентовому мішечку утворилася мертва вода (анолит) з кислою реакцією - pH 2-4. Перевірте лакмусовим смужкою кислотність води. Перелийте мертву воду в ємність.
Корисна порада
Мертва вода володіє сильним дезинфікуючим і стерилізуючим дією. Вона кисла на смак і більш темного зеленуватого відтінку. Зберігати її можна близько місяця.