Як подовжити спідницю. Як подовжити джинсову спідницю.

Буває, що придбана спідниця стає короткою або ж в процесі носіння ви розумієте, що хотілося б подовжити виріб. Існує безліч способів зробити спідницю довша. А вже який вид і стиль придбає виріб, залежить тільки від вашої фантазії.
Вам знадобиться
  • -кружево;
  • -полоска тканини.
Інструкція
1
Знайдіть контрастну смужку тканини або ж що-небудь в тон спідниці. Дуже модні поєднання ніжно-рожевого і пастельно-фіолетового; поєднання чорного, білого і серого.Отступіте від низу спідниці кілька сантиметрів, приметайте смужку. Пришити смужку можна двома способами: встик або поверху. У першому випадку низ спідниці і смужка утворюють єдиний шов. Другий застосовується, якщо тканини різної якості і різної плотності.В першому випадку обробити необхідно тільки низ спідниці, у другому - верх смужки потрібно прострочити до її приєднання до виробу. Не використовуйте важку тканину. Вона може зіпсувати форму виробу і тягнути поділ вниз.
2
Використовуйте мереживо. Його можна вшити не пряма по низу, а вирізати в подолі фігурні розрізи і під них вже покласти мереживну тканину. Врахуйте, що при додаванні мережива часто річ втрачає повсякденний вигляд і годиться тільки на вихід.
3
Додайте довжини за рахунок перешивання пояса. З вузькими спідницями строго по фігурі такий варіант може не підійти, бо доведеться розпорювати бічний шов і вставляти тканину. Так виріб стане трохи ширше. Візьміть підходящий відріз тканини і скроїти більш широкий пояс. З'єднайте деталь пояса з спідницею, виріб стане довшим.
4
Інший варіант. Відсіч пояс і вставте відповідну смугу тканини між поясом і спідницею. Краще використовувати тканину такої ж якості і щільності, що і тканина спідниці. Спочатку пришийте тканину до самої спідниці (шов встик або поверху). Потім прикрепляйте до заготівлі деталь пояса.
5
Подовжите виріб за рахунок волана. Викроїте дві напівкруглі деталі з внутрішнім радіусом рівним 1/6 від ширини низу спідниці. Зовнішній радіус зробіть на розсуд, залежно від бажаної ширини волана. Потім пришийте одну деталь до переду спідниці, а другу - до спинки. З'єднайте деталі швом, обробіть низ вироби.