Як знайти клієнтів для ремонту. Як залучити клієнтів до ремонту квартири.

Бувають випадки, коли зібрали фахівців, підготували комерційну пропозицію, а клієнтів для ремонту знайти не можете. Тому необхідно знати основні способи залучення клієнтів.
Інструкція
1
Процес залучення клієнтів потрібно почати з визначення - хто є вашим клієнтом. Потрібно визначити, де живе, скільки йому років, що читає, що їсть, соціальні характеристики, культурні переваги, рівень доходу і т.п. Це дає можливість зрозуміти, де його потрібно шукати.
2
Рекомендації. Перш ніж почати масово витрачати гроші на рекламу, потрібно обзавестися рекомендаціями. Це своєрідне портфоліо, яке говорить про вашу серйозності і майстерності.
3
Немає нічого простіше, ніж знайти об'єкт через знайомих. Тут працює ланцюжок "з вуст у вуста". Брат сказав другові, друг сказав колезі і т.д. Ви нічого не витрачаєте, а реклама про бригаду майстрів йде. Єдиний мінус - не візьмеш багато грошей з друзів і знайомих.
4
У кожному місті є газети для оголошень з підходящими рубриками. Замовте в газетах з великими тиражами пару оголошень і чекайте результат. Якщо вам зателефонували, можна сміливо замовляти далі. Якщо дзвінків не було, шукайте інші журнали і газети.
5
Існує багато способів пошуку клієнтів в мережі Інтернет. Розглянемо основние.- Сайт. Якщо ви серйозно налаштовані займатися ремонтом надалі, не завадить створити власний сайт. На ньому можна написати все те, чим займаєтеся, вказати контакти, розмістити фотографії готових об'єктів тощо.- Оголошення. Створено спеціальні сайти для розміщення оголошень. Насамперед розмістіть на безкоштовних досках.- Форуми. Не забувайте про таку силі, як форуми. У кожного міста є офіційний форум, де будь-хто може запропонувати свої послуги. Обов'язково підтримуйте активність у створеному топіке.- Соціальні мережі. Це останнє, але дуже ефективний засіб. Створіть групу і запросіть усіх зі свого міста.