Як утеплити залізний гараж.

Утеплення металевого гаража необхідно в холодну пору року, тому що дана операція допомагає зберегти тепло і зробити умови для перебування автомобіля більш комфортними. Крім того, це дозволяє займатися ремонтом автомобіля навіть в найхолодніші дні.
Вам знадобиться
  • пінопласт, дерев'яний брус, утеплювач, монтажна піна, саморізи, болти
Інструкція
1
Першим ділом купите матеріали, необхідні для утеплення. Для того, щоб правильно вибрати будівельний матеріал і не їздити зайвий раз за відсутніми елементами, ретельно виміряйте розміри гаража. Постарайтеся придбати все заздалегідь і доставити за призначенням.
2
Спочатку утеплите підлогу, зніміть наявні дошки, потім на землю укладіть шар поліетилену, щоб виключити потрапляння вологи. Укладіть шар утеплювача і за допомогою саморізів закріпіть нові дошки. Беріться за стелю. До верхніх напрямних прикрутите бруски, якщо їх довжини не вистачає, щоб укласти пінопласт урівень.
3
Пінопласт до стелі прикріпіть за допомогою поздовжніх направляючих, які після того, як під них підсувається утеплює матеріал, прикручуються до поперечних. Іншим способом кріплення є монтажна піна, однак тут необхідно довго тримати пінопласт, щоб піна застигла.
4
Поверх пінопласту постеліть утеплювач, наприклад, Isover. Кріпите його частково до поперечних напрямних, а частково до пінопласту. Не забудьте надіти на шурупи шайбочки або шматочки картону, які дозволять збільшити площу зіткнення. Після цього прикріпіть до стелі стекломагніевий лист - він допоможе не тільки зберегти тепло, але і запобіжить проникненню вологи.
5
Для утеплення стін використовуйте той же принцип, що і для стелі. Однак поздовжні бруски кріпляться безпосередньо до металевої оббивці гаража. Наповніть щілини достатньою кількістю монтажної піни. Після цього укладіть утеплювач і закріпіть все саморізами. Викладіть пінопластом гаражні ворота, а також проведіть електричну проводку, для того, щоб можна було підключати обігрівальні прилади.