Як розпізнати в дитині індиго.

Ясновидюща Ненсі Енн Тепп стверджувала, що наприкінці 70-х років минулого століття стали народжуватися діти з аурою кольору індиго . Незвичайний не тільки колір їх аури, але й здібності і риси характеру. Як дізнатися такої дитини?
Інструкція
1
Визначте рівень інтелекту і творчої діяльності дитини: чи часто він видає нестандартні рішення проблем, нетрадиційно мислить, робить щось не так, як усі. Такі діти здатні вирішувати досить складні завдання. І у них на все є своя думка.
2
Зверніть увагу на те, що прийнято вважати дитячими фантазіями. Якщо дитина ділиться з вами дивовижними розповідями про інших світах, планетах, стверджуючи, що це не вигадка, а чиста правда, розповідає про свої минулі життя, ангелів, таємниці Всесвіту, то перед вами скоріше всього дитина-індиго.
3
Проаналізуйте відносини дитини з однолітками. Як правило, діти-індиго погано сходяться з дітьми свого віку. Індиго практично завжди асоціальні. У них підвищена самооцінка і вони не сприймають ніяких заборон. До того ж дитина-індиго схильний до філософських міркувань, не властивим його віком, а тому він нецікавий дітям ні в дитячому садку, ні в школі.
4
Придивіться до відносин дитини з природою і тваринами. Діти-індиго часто розмовляють з деревами, тваринами і запевняють, що чують їх.
5
Покажіть дитину лікарю, особливо якщо дитина некерований, не здатний зосередитися на якомусь занятті, легко відволікається, ніколи не завершує розпочате. Часто дітям-індиго ставлять діагноз синдром дефіциту уваги, викликаного гіперактивністю (СДУГ) і навпаки (дітей з таким діагнозом називають дітьми-індиго, навіть якщо у них більше немає ніяких інших характерних для індиго чорт).
6
Проконсультуйтеся у психолога, який проведе тести і зможе точніше визначити, чим викликано нестандартну поведінку дитини. Часто батьки видають бажане за дійсне. Спеціаліст же визначить рівень інтелектуального розвитку дитини, чи відповідає цей рівень віком дитини або значно перевищує його.
7
Зверніться до екстрасенса, який вміє побачити ауру. Прийнято вважати, що у дитини-індиго аура глибокого синьо-фіолетового кольору, т. Е. Кольору індиго. З'ясуйте, якого кольору аура у вашої дитини.
Зверніть увагу
Багато вчених вважають, що за терміном «дитина-індиго» батьки ховають власну неспроможність і невміння зрозуміти дитину, а його розпещеність і невихованість видають за оригінальність.