Як створити глобальний блок.

Якщо ви веб-майстер і керуєте роботою інтернет-проекту, вам буде корисно дізнатися, як зробити на вашому сайті глобальний блок, що дозволяє оптимізувати проект - з використанням глобального блоку, ви можете застосовувати зміни до всього проекту, відредагувавши тільки один з його шаблонів. Глобальні блоки дають багато можливостей по оптимізації дизайну сайтів, а також прискорюють вашу роботу і роблять її продуктивніше. Навчитися створювати глобальні блоки нескладно, якщо ви вже маєте уявлення про інтерфейс панелі управління проектами Ucoz.
Інструкція
1
Відкрийте панель управління вашого сайту. Зайдіть в «Управління дизайном» - ви побачите розділи, серед яких будуть глобальні блоки, конструктор шаблонів, швидка заміна, і так далее.Зайдіте на потрібну вкладку (глобальні блоки) і натисніть «Додати блок», залишивши виділення на пункті «Глобальні блоки для звичайної версії сайту ». Введіть в порожнє поле назва для нового глобального блоку, використовуючи тільки латинські букви. Натисніть «Додати», і блок буде створений.
2
Клацніть на назву блоку, щоб відкрити поле вводу HTML-коду. Змініть шаблон так, як вам потрібно, введіть в порожнє поле необхідний набір коду, а зміни збережіть. Скопіюйте код блоку і повертайтеся до попереднього меню.
3
У будь-якому глобальному блоці перед назвою повинно знаходитися слово GLOBAL - таким чином, в коді блоку ви побачите $ GLOBAL_названіе блоку $. Створюючи другий блок, називайте його не так, як перший - і в його назві також буде слово GLOBAL, предваряющее основна назва. Одержаний код, який ви скопіювали, вставте в шаблон туди, куди потрібно. Праворуч від заголовка $ GLOBAL ви побачите червоний хрестик - він видаляє будь-який з створених блоків, якщо в них пропаде необхідність.