Як опалити взимку гараж. зробити яму в гаражі.

Cрок служби автомобіля в чималому ступені залежить від умов його утримання з будь-яку погоду, в будь-який час року. Самі умови правильного змісту авто досить нескладні. Вам досить стежити за тим, щоб температура в гаражі постійно була одно + 5С, а також подбати про вентиляцію, щоб у вас була можливість видаляти вихлопні гази і непотрібну вологу з гаражного приміщення.
Інструкція
1
Існує декілька найбільш поширених способів опалення гаража. Якщо ви, наприклад, хочете трохи заощадити свої кошти, скористайтеся газовим опаленням. Для того, щоб здійснити задумане, в обов'язковому порядку залучайте до цієї роботи фахівця. Не старайтесь нічого робити самі, в іншому випадку, найдешевший спосіб опалити гараж може перетворитися на смертельну небезпеку для вас і вашої родини.
2
Ви також можете скористатися найпоширенішим способом проведення тепла в гараж. А саме, опаленням електрикою. При бажанні ви можете здійснити цей вид опалення самостійно.
3
Використовуйте різні мобільні джерела тепла. Або спробуйте знайти і встановити спеціальну стаціонарну модель, так званий котел. Різноманітність приладів, які ви можете використовувати є перевагою цього способу опалення гаража, правда, не всі обігрівачі можуть бути надійними, і подбайте про заміну на час поломки одного з них. Також, за такий обігрів доведеться платити досить багато грошей.
4
У випадку, якщо виникають складнощі з проведенням газового або електричного опалення, скористайтеся обігрівом свого гаража за допомогою дров або якого-небудь іншого твердого палива, як наприклад, вугілля. Цей спосіб обійдеться вам зовсім дешево, до того ж не треба буде залучати до роботи кого-небудь ще. Ви і самостійно зможете змайструвати і пристосувати все необхідне для обігріву свого гаража.
5
В якості альтернативного способу обігріву скористайтеся опаленням за допомогою відпрацьованого машинного масла. Для очищення і переробки машинного масла використовуйте спеціальні теплоустановкі. Збирається опалення на відпрацьованому маслі досить просто. Знайдіть одну зі схем в інтернеті і скористайтеся нею.
6
Основним недоліком такого способу опалення гаража, мабуть, можна назвати те, що однакове паливо для системи опалення ви навряд чи зможете знайти на тривалі період. А паливо з різним складом негативно позначається на деталях пристроїв. Тому ваш агрегат буде недовговічним.