Як зв'язати ромашку гачком.

Ромашка - красивий і ніжна квітка. Але, на жаль, всі квіти в'януть. Ромашка, пов'язана гачком , не знає в'янення. Вона послужить прикрасою для одягу або інтер'єру і стане прекрасним аксесуаром, що доповнює образ своєї господині.
Вам знадобиться
  • Біла і жовта бавовняна пряжа, гачок.
Інструкція
1
Почніть в'язати ромашку з серцевини. Будь-яке в'язання гачком починається з утворення повітряної петлі - гачок проведіть під нитку, поверніть на повний оборот по ходу годинникової стрілки з утворенням початковій петлі.
2
Ниткою жовтого кольору зв'яжіть ланцюжок з 8 повітряних петель. Створюйте петлі ланцюжка шляхом захоплення робочої нитки і протягування її в петлю на гачку. Стуліть її в кільце глухий петлею.
3
Зв'яжіть першу петлю підйому стовпчиком без накиду. Для цього введіть гачок в петлю ланцюжка і вихопив нову петлю, зачепивши нитка, і пров'яжіть 2 петлі на гачку в один прийом. У наступному ряду першу петлю підйому замініть першу стовпчиком без накиду. Зв'яжіть 15 стовпчиків без накиду в кільце.
4
Обріжте зайву нитку, яку прокладали поверх ланцюжка. Петлю підйому зв'яжіть глухий, щоб замкнути другий ряд в кільце. Наберіть 3 петлі підйому замість першого стовпчика попереднього ряду.
5
вив'язувати з кожної петлі другого ряду по два стовпчики з одним накидом, які в'яжуться так: зробіть накид на гачок, введіть його в петлю нижнього ряду і витягніть нову петлю. Три петлі на гачку пров'яжіть в два прийоми попарно. У вас вийде 32 стовпчика. Після того як пов'язаний 32 стовпчик, з третьої петлі підйому утворіть глуху петлю.
6
Потім виконайте три петлі підйому, одну повітряну петлю. З кожного стовпчика попереднього ряду вив'язувати по одному стовпчику з накидом, чергуючи з однієї повітряної петлею. В кінці ряду зв'яжіть глуху петлю в третю петлю підйому.
7
Приступайте до в'язання пелюсток ниткою білого кольору. Наберіть 3 повітряні петлі підйому. В'яжіть ряд стовпчиками без накиду через один отвір попереднього ряду між стовпчиками. При цьому чергуйте набір трьох повітряних петель з дев'ятьма. Має вийти вісім пелюсток.
8
У наступному ряду під арки, утворені трьома повітряними петлями, в'яжіть по 1 стовпчику без накиду. А під арки з дев'яти повітряних петель - по 7 стовпчиків з одним накидом і по закритому піко з трьох повітряних петель.
9
Першу повітряну петлю закрийте глухий петлею, і ще раз зробіть 7 стовпчиків з одним накидом. Повторюйте до кінця ряду. В кінці ряду в стовпчик без накиду зв'яжіть глуху петлю, потім повітряну. Ображати нитку до потрібної довжини. В'язана ромашка готова.