Як нарізати рибу красиво. оформлення червоною рибою.

Кожній господині хочеться оформити святковий стіл красиво і оригінально, незалежно від того пишне це торжество або невеликий сімейний свято. Нарізка з риби, мабуть, один з найбільш швидких і легких способів прикрасити стіл за яким зберуться друзі та родичі.
Інструкція
1
Рибна тарелкаДля того щоб вийшла апетитна рибна тарілка ідеально підійде риба різних кольорів: палтус, слабосоленая сьомга, копчений вугор. Прикрасити рибне асорті можна часточками свіжих або маринованих овочів, листям салату, оливками або маслинами, лімонамі.Ітак, для оформлення страви береться кілька сортів червоної і білої риби, трохи листя зеленого салату, часточки лимона, зелень і маслини. Велика кругла тарілка вистилається листям салату і по верхньому краю півколом розкладаються тонко нарізані скибочки червоної риби, між кожним шматочком викладається по одній оливки. Другий ряд викладається трохи нижче, також півколом скибочками з білої риби. Внизу біля основи поміщається трояндочка з червоної риби: нарізаємо рибу довгими скибочками, викладаємо їх один за одним і по черзі звертаємо рулетиком (по колу) - виходить трояндочка. Зверху і знизу трояндочки кладеться по дві скибочки лимона і кілька гілочок зелені.Для того щоб нарізати рибку красивими акуратними скибочками, в першу чергу, необхідний дуже гострий ніж. Безпосередньо перед нарізкою риба промокается паперовою серветкою, щоб видалити надлишки жиру, і злегка заморожується, так як тверду рибку різати набагато зручніше. Коли риба готова до нарізки, береться ніж і скибочки відрізаються уздовж всього шматка риби.
2
Рибні рулетікіДля рибних рулетиків прекрасно підійде копчений лосось. Рибка нарізається скибочками і згортається у витончені рулети, які перев'язуються стрілкою зеленого лука. Існують і інші способи оформлення рибних рулетиків. На шпажку нанизується виноградина, кубик сиру і маслина. По краях шпажки наколюється скибочку риби таким чином, щоб вийшов вітрило. Два огірочка розрізаються навпіл і викладаються на тарілку зрізом вниз на листя салату. На огірки наколюються шпажки з «вітрилами» з риби, виходить дуже оригінально і красиво!
3
Квітка з скибочок рибиДля оформлення даного рибного натюрморту знадобиться невелике плоске блюдо круглої форми, яке затьмарюється листям зеленого салату. Сьомга або севрюга нарізається тонкими широкими скибочками і викладається по окружності, немов пелюстки квітки. На кожен шматочок риби кладеться тоненька часточка лимона і маслина. Гурток лимона поміщається в центр, а нього викладається ложечка чорної або червоної ікри.Такой рибний квітка безсумнівно вразить гостей і стане чудовою прикрасою святкового столу!