Як змусити волосся витися. Як правильно завити волосся надовго.

Пишні, круті локони протягом багатьох десятиліть залишаються мрією тисяч жінок, незалежно від капризів світової моди. Хвилясті локони і ніжні кучерики надають своїй власниці більш жіночний, кокетливий вигляд. Не дивно, що навіть володарки безнадійно прямого волосся наполегливо прагнуть змусити витися неслухняні пасма.
Вам знадобиться
  • бігуді, папільйотки, плоска гребінець, два дзеркала, мус для укладання волосся, вода
Інструкція
1
У наші дні торжества косметичної індустрії домогтися пишною, кучерявою шевелюри зовсім не складно і зробити це можна різними способами. Найпростіший і звичний з них - це всім знайомі бігуді. З їх допомогою можна отримати кучеряву зачіску на кілька годин. Різновидів бігуді сьогодні існує величезна безліч, тому вибір їх певного типу залежить як від особливостей самого волосся, так і від цілей і умов завивки.
2
Для отримання швидкого результату зручніше використовувати електричні або термобігуді. В цьому випадку для успішної завивки знадобиться всього від півгодини до пари годин часу в залежності від довжини і пружності волосся. Потрібно пам'ятати, що на сильно розігріті бігуді не можна накручувати мокрі волосся . Пасма повинні бути тільки злегка зволоженими для більшої еластичності. Краще всього використовувати не воду, а спеціальні пінки і муси для фіксації зачіски.
3
Для самостійного накручування волосся бажано використовувати два дзеркала одночасно, щоб бачити, як розташовуються бігуді на потилиці і з боків голови. Накручувані пасма потрібно тримати вертикально по відношенню до голови і докручувати бігуді до самої шкіри, але при цьому не натягувати надмірно волосся, щоб не спровокувати їх випадання.
4
Електро- та термобигуди дуже ефективні для швидкого укладання, але при щоденному використанні вони псують волосся. Якщо вам потрібна щоденна завивка, краще вдатися до звичайних бігуді або папільйотки, накручуємо на ніч. Тривалий термін завивки і застосування фіксуючих мусів дадуть ефект не гірше, ніж при гарячій завивці. Якщо вам важко спати на бігуді, спробуйте використовувати м'які довгі папильотки. Їх роблять з поролону і м'яких синтетичних матеріалів, тому вони не заважають класти голову на подушку і не подразнюють шкіру.
5
Якщо вам хочеться мати постійну завивку, але немає часу на щоденну метушню з бігуді і папільйотками, розумніше вдатися до тривалої хімічної завивці. Головне, що тут потрібне знати - «хімію» завжди потрібно робити в хорошому салоні і перевіреного майстра, щоб не спалити волосся і не нашкодити шкірі голови. Якщо ви раніше не робили хімічної завивки, обов'язково скажіть про це перукаря і не наполягайте на максимальному терміні дії хімічного засобу.
6
Кожні волосся реагують на нього по-різному, тому в перший раз краще перестрахуватися і зробити більш слабку завивку. Так само потрібно враховувати, що кислотні засоби для хімічної завивки більш щадні по відношенню до волосся, ніж традиційні лужні. Тому якщо у вас від природи тонкі або слабкі волосся не ризикуйте даремно, вимагаючи найбільш міцний розчин. Водночас «кислотний» розчин може викликати алергічну реакцію, так що якщо у вас є якась схильність до алергії, обов'язково повідомте про це майстру ще до початку процедури.