Як зробити птицю орігамі. Як зробити орігамі з паперу птицю.

Мистецтво орігамі дозволяє створювати мініатюрних тварин, птахів і рослин з такого простого матеріалу, як звичайний аркуш паперу. Класичним варіантом паперового орігамі у формі птаха, є журавлик, за легендою приносить удачу і щастя тому, хто його виготовив.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Візьміть квадратний аркуш паперу. Вона не повинна бути занадто м'якою, але і картон використовувати не варто, інакше журавлик в результаті «не відчиняться», тобто не набуде потрібний обсяг. Краще всього використовувати звичайний альбомний аркуш або папір для друку. Починати краще з невеликого розміру, щоб не збитися при згинанні.
2
Складіть квадрат в чотири рази. Для цього послідовно зігніть аркуш паперу по діагоналі, а потім по вертикальній осі, що з'єднує протилежні одна одній кути. У вас повинно вийти два трикутника, верхній з яких слід розправити в квадрат. Переверніть конструкцію і перекиньте трикутник направо. Кут квадрата потім розправте.
3
Перед вами повинен лежати складений у кілька разів квадрат. Акуратно розсуньте шари паперу праворуч і ліворуч, після чого зробіть три згину. Для цього по черзі зігніть і розігніть квадрат з двох боків і зверху, де знаходиться верхівка фігури. Кути не слід жорстко фіксувати. Лінії згину необхідно просто позначити. Переверніть квадрат і повторіть всі дії з третього кроку знову з іншого боку фігури.
4
Підніміть верхній шар получившегося ромба, одночасної легко натискаючи на боки. Загніть його зверху. Діяти потрібно акуратно, не мнучи майбутні крила журавлика. Повторіть дії з іншого боку, попередньо перевернувши орігамі.
5
Розсуньте шари паперу з боків. Обережно підчепите боки лицьового шару паперу і загніть їх у напрямку до центру фігури. Знову повторіть цей крок з іншого боку. Знову розсуньте з боків кілька шарів орігамі, потім загорніть вгору нижні кінчики. Якщо ви правильно склали папір, вони повинні вийти гострими і жорсткими. Тепер паперову птицю необхідно вирівняти, щоб фігурка НЕ завалювалася на одну сторону. Гострі трикутники - це обличчя і хвіст журавлика, які необхідно позначити, відігнувши в сторону кінчики. На обличчі можна фломастером намалювати очі, дзьоб і маленький язичок.
6
Розправте журавлика. Для цього зігніть і опустіть вниз крила птаха. Підстава у журавлика повинно при цьому вийти об'ємним, наповненим повітрям. Це додасть паперової поделке стійкості і рівноваги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XMpBWSoPbaw
Корисна порада
Складіть кілька журавликів орігамі з паперу різного кольору і повість поряд з дверима або вікном. Тоді паперові птахи будуть «злітати» на вітрі.