Як витягнути жорсткий диск з ноутбука. установка зовнішнього жорсткого диска на стаціонарний комп.

Більшість користувачів персональними комп'ютерами ремонтують свою оргтехніку в спеціалізованих майстернях або викликають майстрів на будинок. Однак у світі існує ще чимала кількість людей, які люблять до всього докопатися самі. Навіть спеціальні сайти в інтернеті є, де такі любителі обмінюються досвідом.
Інструкція
1
Жорсткий диск в ноутбуці має менші розміри, ніж в звичайному комп'ютері. І це обумовлено не тільки меншими розмірами міні-комп'ютера, але і системними вимогами. Вся начинка ноутбуків розроблена під невеликі обсяги пам'яті і невисоку швидкість її передачі. Тому що значні обсяги і швидка робота створює усередині компактного пристрою високі температури, що в кінцевому результаті впливає на надійність всього комп'ютера.
2
Крім усього перерахованого вище, необхідно відзначити ще одну відмінність вінчестерів для ноутбуків - це розроблена технологія зменшення енергоспоживання. Коли звернення до вінчестера немає, комп'ютер йде у сон, гасне екран монітора.
3
І все ж є можливість поміняти штатний жорсткий диск на варіант з кращими даними. Це не повинен бути супер великий вінчестер (максимум 20-30 Гб і швидкістю 4200). Для його установки необхідно витягнути з ноутбука вихідний жорсткий діск.Обесточьте ноутбук. Переверніть його кришкою вниз, поверніть замок-гвинт батареї-акумулятора на 90 градусів за годинниковою стрілкою за допомогою викрутки. Від'єднайте батарею.
4
Знайдіть на задній поверхні ноутбука невелику кришку, десь 8х12 см, на якій намальований циліндр. Ця кришка прикріплюється двома гвинтами. Майте на увазі, що на деяких ноутбуках маркування немає. Тоді слід по черзі відкрити всі кришки на задній панелі.
5
Жорсткий диск вставлений в інтерфейс підключення ноутбука в спеціальних металевих санчатах. Якщо санчата пригвинчені до корпусу ноутбука, їх слід відгвинтити. Якщо санчата НЕ пригвинчені, то необхідно просто потягнути за пластиковий язичок на санчатах вінчестера убік (в сторону, протилежну роз'єму) і витягнути вінчестер з роз'єму підключення.
6
Відкрутіть чотири гвинти, якими кріпляться санчата до вінчестера, зніміть їх. Металеві санчата знадобляться вам при установці нового вінчестера.
Корисна порада
Не використовуйте для витягання жорсткого диска з гнізда підключення викрутки та ін. Інструменти, так як ними можна пошкодити роз'єм або корпус ноутбука.